مسیر آشنایی با تکنیک های دیجیتال مارکتینگ

راهی روشن برای آشنایی با مهارت بازاریابی اینترنتی

دیجیتال مارکتینگ شامل مجموعه راهکارها و ابزارهاییه که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال استفاده میشن. مسیر تعبیه شده در بلدشو برای یادگیری این مهارت، از آشنایی مقدماتی با اصول بازاریابی اینترنتی آغاز و بعد از بررسی اصول تولید محتوا در دنیای اینترنت، به سراغ شبکه های اجتماعی میره. شما در ادامه ی این مسیر با زیر و بم مدیریت بازاریابی ایمیلی آشنا میشین و بعد از یادگیری این مباحث، با آموزش دیدن ساز و کار خدمات رسانی درست به مشتری این مسیر رو به پایان  میرسونین. این مراحل گام به گام شما رو به نقطه ای میبرند که بتونین در دنیای بزرگ دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک حرفه ای، حرفی برای گفتن داشته باشید.

بلدشو در این مسیر همراه شماست.

130+ دانشجوی خوشحال

50% + صرفه‌جویی در خرید

500+ دقیقه آموزش کاربردی

گام‌های آموزشی

برای دیدن دوره‌ی هر گام، روی اسم اون کلیک کنید

1

آموزش بازاریابی اینترنتی

در این دوره آقای برد بیتسول در مورد تکنیک های بازاریابی دیجیتال صحبت میکنه و نشون میده چطور برای تمام کانال های دیجیتالی تون از قبیل جستجو، ویدیو، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و صفحه نمایش یک کمپین بازاریابی آنلاین موفق بسازین. برد بهتون نحوه ی ارزیابی سایت تون، شناسایی اهداف، اندازه گیری و تحلیل وب سایت، استفاده بهینه از سئو و اجرای اولین متن تبلیغاتی رو نشون میده. در این دوره یاد میگیرین …

2

اصول بازاریابی محتوایی

متخصص داینا روثمن اصول اولیه بازاریابی محتوا و مزایاشو براتون توضیح میده و بعد میگه که چطور استراتژی بازاریابی محتوا رو توی هر سازمانی با هر اندازه ای اجرایی کنین. در این دوره، یه برنامه محتوا میسازیم، انواعی از محتوارو انتخاب و یه تقویم ویراستاری رو ایجاد میکنیم. همچنین نحوه نوشتن، ویرایش کردن و طراحی محتوا رو یاد میگیرین.

3

بازاریابی محتوا – عکس

در این دوره ی کوتاه متخصص بازاریابی محتوا اقای سی سی چپمن، نویسنده کتاب پر فروش قوانین محتوا به شما کمک میکنه تا عکس هاتون رو در محتوای بازارایبی تون وارد کنین. اون در مورد اهمیت و نکات گرفتن عکس صحبت میکنه و آموزش میده که چطور از تصاویر استوک در زمان هایی که خودتون عکس ندارین استفاده کنین. به علاوه، یاد میگیرین کدوم پلت فرم های رسانه ی اجتماعی برای به اشتراک گذاری عکس ها بهتر هستن و اینکه چطورباید برای همگانی کردن عکسمون از هشتگ های خاص استفاده کنیم.

4

بازاریابی محتوا – ویدیو

در این دوره یاد میگیرین که ویدیو نقش حیاتی در بازاریابی محتوای شما داره. به لوان وایز بپیوندین و توضیحات او رو در خصوص اینکه چه کسایی محتوای ویدیویی رو میبینن، مولفه های ساختن یک ویدیوی عالی چیه و چطور نتایج تون رو اندازه گیری کنین رو یاد بگیرین.

5

تبلیغات در اینستاگرام

در این دوره آنسون الکساندر، متخصص بازاریابی در مورد نحوه ی تبلیغ در اینستاگرام و چگونگی کار کردن برنامه ی مدیریت تبلیغات فیسبوک برای شما توضیح میده. بعد از اون آنسون به سراغ انواع محتواهایی که میتونین برای تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید میره و نشون میده که چطور تبلیغات رو ایجاد کنین و به اون شکل و فرمت مورد نظرتون رو بدین.

6

مدیریت بازاریابی ایمیلی

در این دوره از مِگان آدامز، متخصص بازاریابی دیجیتال، موضوعاتی مثل نوشتن ایمیل های متقاعد کننده و پیشنهاد خرید فوری، کاهش برگشت خوردن ایمیلا، تست کردن ورژن های مختلف ایمیل با آزمون A/B و اتوماتیک کردن فعالیتهاتون رو یاد بگیرین.

7

بهینه سازی ایمیل های بازاریابی

در این دوره ی آموزشی استراتژیست بهینه سازی ایمیل، مایکل دوکت به شما کمک می کنه که خبرنامه ها و ایمیل های خودتون رو به صورت الکترونیکی در بیارین و اونها رو به ایمیل های هدفمند و درآمدزا که مشتریانتون واقعا خواهان خوندنشون باشن , تبدیل کنین.

8

اینفلوئنسر مارکتینگ

متخصص بازاریابی آقای جینو پروساکف شما رو با خودش میبره تا اینفلوئنسرها رو پیدا کنین، بهشون دسترسی داشته باشین، با کمک اون ها کمپین های تاثیرگذار اجرا کنین و میزان موفقیت خودتون رو بسنجین.

9

اصول بازاریابی خدمات مشتری

در این دوره آموزشی، نویسنده و مشاور خدمات مشتریان، آقای جف تویستر سه مجموعه مهارت اساسی مورد نیاز برای ارائه خدمات رسانی عالی به مشتری ها و افزایش میزان وفاداری مشتری رو به شما آموزش میده. اینجا یاد میگیرین که چطور روابط موثر و موفقیت آمیزی با مشتری ها بسازین، بهترین کمک رو در مناسب ترین زمان به اون ها ارائه کنین و با مشتری های عصبانی به شیوه ی موثر برخورد کنین …