مسیر آموزش عکاسی حرفه ای

راهی روشن برای یادگیری عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته

به مسیر آموزش عکاسی حرفه ای خوش اومدین. بلدشو با طراحی این مسیر و همراهی گام به گام شما کمکتون میکنه تا عکاسی رو از پایه شروع کنین و تا یادگیری نکات حرفه ای و تکنیک های ریز و درشت عکاسی پیش برین. این مسیر آموزشی از مقدمات عکاسی آغاز میشه و بعد از آموزش اصولی مثل لنزها، فوکوس خودکار، کار با فلاش و نورهای طبیعی و مصنوعی، شما با تکنیک های خلاقانه در عکاسی آشنا میشین.

1400+ دانشجوی خوشحال

50% + صرفه‌جویی در خرید

700+ دقیقه آموزش کاربردی

گام‌های آموزشی

برای دیدن دوره‌ی هر گام، روی *مشاهده دوره* کلیک کنید

1

عکاسی – گام های اولیه برای افراد تازه کار

جیم هاید، در این دوره ی آموزشی، مباحث زیر رو توضیح می‌ده: وسایل ضروری شامل دوربین عکاسی، لنزها، لوازم جانبی و گوشی‌های هوشمند، مهارت‌های عکاسی استفاده از نرم‌افزار در جهت مدیریت و ویرایش تصاویر، به اشتراک‌گذاری و چاپ کردن عکس‌ها. این دوره‌ی آموزشی یک منبع عالی برای یادگیری هرچه بیش‌تر پایه ها در زمینه‌ی عکاسی محسوب میشه…

2

عناصر تاثیر گذار در عکاسی

در این دوره ناتالی فوبز، عکاس نامزد جایزه‌ی سالانه‌ی پولیتزر برای کشف عناصر ترکیبی در ایجاد تصاویر تأثیرگذار، ببیندگان رو در استودیو و مکان‌های مختلفی با خودش همراه میکنه. در این مجموعه ویدئویی به عناصر ترکیبی از جمله: قانون یک‌سوم، خطوط موازی، الگوها، انحناها و عمق میدان که باعث هدایت و بهتر شدن نگاه عکاسی بیننده می‌شن، پرداخته می‌شه …
.

3

اصول عکاسی-لنزها

دوره ی اصول عکاسی: لنزها، مدرس آقای بن لانگ نحوه ی انتخاب لنز و مزیت انتخاب هرکدوم از اون ها رو به شما نشون میده. این دوره ی آموزشی شامل مفاهیمی میشه که بر روی هر نوع دوربینی قابل استفاده است، مثل: فاصله کانونی، موقعیت دوربین و همچنین چگونگی سنجش کیفیت و در نهایت خرید لنز. بخش دوم دوره به تکنیک عکاسی میپردازه: کنترل فوکوس خودکار، نحوه ی کار با فواصل کانونی مختلف و کنترل کژدیسی و فلز لنز…

4

اصول عکاسی-فوکوس خودکار

کدوم یکی از تظیمات اتوفوکوس دوربین تون برای عکاسی از موقعیت های خاص بهتره؟ چه وقت هایی باید با کنترل ها و چه زمانی به صورت دستی یا manual فوکوس ایجاد کنیم؟ و اینکه آیا شما تمام صحنه ی داخل فریم تون رو با فوکوس میخواین یا فقط سوژه تون رو؟ عکاس و مدرس این دوره، تیم گری، به این سوالات پاسخ میده و به صورت جزئی تر وارد مبحث فوکوس و فوکوس خودکار میشه.

5

اصول عکاسی-کار با فلاش

در این دوره، عکاس، نویسنده و مربی، بن لانگ، تکنیک ها و مهارت های خاص نوردهی موثر با استفاده از فلاش رو شرح میده. بن با اصول اولیه عکاسی و آموزش مسائل پایه یعنی تکنیک های ساده ای که از یک دوربین فلاش دار میتونین نتایج بهتری بگیرین کار خودش رو آغاز میکنه. بعد اون روی تکنیک های استفاده از فلاش به عنوان یک ابزار نوردهی کلیدی استفاده میکنه.

6

اصول عکاسی-نوردهی

در دوره ی پایه های عکاسی: نوردهی، مدرس آقای بن لانگ با آموزش کامل مفاهیمی از جمله سرعت شاتر، دیافراگم، ایزو و مسائل مهم دیگه ی نوردهی، وجه هنرمندانه ای به نگاه عکاسی شما میده. این دوره شامل کنترل های نوردهی پایه ای میشه که در تمام دوربین های دیجیتال اس ال آر و دوربین های پیشرفته ی پوینت اند شات وجود دارن.
.

7

اصول عکاسی-عکاسی در نور طبیعی

در این دوره ی عکاسی ارین منینگ نکاتی همچون یادگیری کیفیت های نور، پرهیز از پراکندگی رنگ، تنظیم نوردهی،white balance، ایزو و پیدا کردن بهترین قسمت از نور طبیعی، نور انعکاسی و انتشاری و نسبت های نوری رو به شما آموزش میده.

8

نورپردازی در عکاسی-نور مصنوعی

به عکاس ارین منینگ ملحق بشین تا بدونید برای شروع نورپردازی استودیو چه باید بکنین. ارین دو نوع نور مصنوعی رو (اسپید لایت و بارقه های استودیو) تعریف میکنه و نشون میده که چطور یک مجموعه نور پیوسته رو با هم ادغام کنین. بعد از اون مفاهیم کلیدی مثل نسبت های نورپردازی و نکاتی برای نتیجه گیری بهتر از فلاش دوربین رو آموزش میده تا عکس هاتون رو با یک اسپید لایت خارجی به سطح کیفی بهتری برسونید.

9

تکنیک های خلاقانه در عکاسی

در این دوره ی آموزشی جاستین رزنیک به شما تکنیک هایی رو آموزش میده که بتونین از عکاسی ساده و ابتدایی فراتر برین و عکس های موندگاری ور خلق کنین…