لوگو بلدشو

اطلاعات جامع و طبقه بندی شده، نیاز امروزه ی ماست. نیازی که با توجه به مشغله ها و درگیری های روزمره، کار ما را برای جستجو و گشتن، ساده تر و آسان تر می کند. اینکه اگر به دنبال یک سری سایت های خاص هستیم همه ی آن ها را یکجا داشته باشیم، یا اگر به دنبال اخبار خاصی هستیم، یا حتی دنبال اینکه بدانیم داخل شهر مورد نظرمان چه رستوران هایی وجود دارد یا مکان های دیدنی کشور کجاست و سوال های این چنینی.
در این مطلب قصد داریم برای شما مخاطبان عزیز بلدشو، سایت هایی که در این زمینه نام آشناترند را معرفی کنیم.

 1. نت نظر
  این سایت کلا در کار بهترین هاست. یعنی نام بردن بهترین سایت ها در یک دسته بندی خاص، یا بهترین آرایشگاه های مردانه تهران، یا بهترین رستوران ها و …
  تمرکز این سایت در مورد مکان ها و فروشگاه ها بیشتر روی تهران است و دسته بندی متنوعی دارد که کسب و کارها و مکان های مختلفی را شامل می شود.
  شما می توانید به عنوان یک کاربر معمولی برای کسب اطلاعات به این سایت مراجعه کنید و یا به عنوان صاحب یک کسب و کار، درخواست ثبت اطلاعاتتان را داشته باشید.
  وب سایت نت نظر
 2. ایران هتل آنلاین
  اصولا مطالعه نظر کاربرها و مصرف کنندگان، یکی از بهترین راهکارها برای اطمینان از خوبی یا بدی هرچیزی خواهد بود. سایت ایران هتل آنلاین علاوه بر یک سامانه برای رزرو هتل، یک پایگاه جامع نظرات برای هتل های ایران است که می توانید نظرتان را در مورد هتلی که در آن اقامت داشتید، بنویسید و یا نظر سایر کاربرها را بخوانید و انتخاب هتل را برای خود راحت تر نمایید.
  وب سایت ایران هتل آنلاین
 3. سیری در ایران
  اگر به دنبال جاذبه های توریستی و گردشگری ایران هستید، سایت سیری در ایران یک پایگاه اطلاعات خوبی برای شما خواهد بود تا اطلاعات را به صورت طبقه بندی شده و یک جا ببینید. لیستی صدتایی از مکان های خیلی دیدنی ایران هم دارد که امیدوارم دانه به دانه آن ها را ببینید و لذتش را ببرید.
  وب سایت سیری در ایران
 4. جاذبه ها
  خب اگر به دنبال لیست رستوران های خوب ایران هستید، سایت جاذبه ها یک لیست خوبی دارد که در کنار اطلاعات گردشگری و مکان های دیدنی این سایت، می توانید از این اطلاعات هم بهره ببرید.
  وب سایت جاذبه ها
 5. اکوموتیو
  اگر به دنبال لیست استارتاپ های ایرانی هستید و دوست دارید اخبار آن ها را دنبال کنید به این سایت سر بزنید. اکوموتیو بر اساس حوزه فعالیت استارتاپ ها، آن ها را دسته بندی کرده و می توانید از این اطلاعات به خوبی استفاده کنید.
  وب سایت اکوموتیو
 6. خبر فارسی
  شما می توانید در خبر فارسی یک لیست خوب و طبقه بندی شده از سایت های خبری، روزنامه ها و خبرگزاری های فارسی را بیابید. خبر فارسی یک سایت هوشمند خبری است و جز این مطلب، اخبار دیگر را هم می توانید در این سایت پیدا کنید.
  وب سایت خبر فارسی

 

سعی خواهیم کرد در بلدشو به مرور زمان، این لیست را گسترده تر و بزرگتر کنیم. اگر سایتی را می شناسید که مثل سایت های نام برده، اطلاعات جامع و طبقه بندی شده را در اختیار کاربرها قرار می دهد، آن را در بخش نظرات برای ما بنویسید. خوشحال می شویم نظرات شما را بخوانیم.

مطالب مرتبط بیشتر
 • کسب درآمد چند ده و چند صد میلیونی از آموزش

  کسب درآمد چند ده و چند صد میلیونی از آموزش در گذشته افرادی که از دانشگاه ها فارغ التحصیل م…
بارگذاری بیشتر در رپرتاژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.