با افزایش سرعت اینترنت های همراه و رغبت افراد جامعه به دیدن ویدیو، استفاده از محتوای ویدیویی رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. بطوری که در حال حاضر افراد، وقت زیادی از زمان خود را به مشاهده ویدیو میگذرانند. در این بین از این نکته نمی توان گذشت که غالب محتواهای ویدیویی که جذاب و ارزشمند هستند، به زبان های غیر فارسی و معمولا انگلیسی تولید شده اند. به همین دلیل دیدن ویدیوهای دوبله شده یا با زیرنویس فارسی، به جزء جدایی ناپذیر زندگی ما فارسی زبان ها تبدیل شده است. امروزه حجم بسیار زیادی از ویدیوها و فیلم های غیر فارسی، در حال ترجمه به زبان فارسی است. در این بین تکنولوژی بطور مستمر در حال تسهیل و تسریع کارهاست که ترجمه ویدیو و فیلم هم از این قاعده مستثنی نیست.

تولید زیرنویس انگلیسی

داشتن زیرنویس انگلیسی یک ویدیو، برای مترجم یک نعمت محسوب میشود. چون کار ترجمه و زیرنویس کردن آن را بسیار ساده میکند. ولی اغلب ویدیوها دارای زیرنویس انگلیسی نیستند. تولید زیرنویس توسط یک انسان هم کار بسیار سخت و زمانبری است. اینجا یکی از جاهایی است که نرم افزار ویدابیا به کمک شما می آید.

این نرم افزار با کمک هوش مصنوعی و تکنولوژی روز دنیا، ویدیو یا فایل صوتی شما را تبدیل به متن، آن هم به صورت زیرنویس می کند. دیگر نیازی به ترجمه شنیداری و زمان بندی کردن ترجمه ها نیست. چون این نرم افزار شما را از این کار سخت، بی نیاز نموده است.

ترجمه اتوماتیک و خودکار زیرنویس، فیلم و ویدیو

مرحله از تولید زیرنویس انگلیسی چیه؟ خب قاعدتا ترجمه اون زیرنویس انگلیسی به فارسی است. اگر دنبال سریعترین و ارزان قیمت ترین ترجمه هستید، نرم افزار ترجمه ویدابیا، جزو بهترین گزینه های شماست.  شما میتوانید با کمی تغییرات در متن انگلیسی، ترجمه خوبی دریافت کنید. همچنین در همان نرم افزار هم امکان اصلاح و ویرایش ترجمه وجود دارد تا خروجی کارتون یک ترجمه بی نقص باشد. ویدابیا و هوش مصنوعی استفاده شده در نرم افزار ویدابیا، زیرنویس انگلیسی هر ویدیو یا فیلمی را که بخواهید، با دقت ۹۵ درصد تولید میکند و ترجمه مناسبی را با هزینه بسیار مقرون به صرفه برای شما تولید می کند.

پس اگر ویدیویی دارید که مایلید خیلی سریع به صورت ترجمه شده مشاهده کنید یا آن را منتشر کنید، از این نرم افزار کم نظیر حتما استفاده کنید.

ترجمه هوشمند و خودکار زیرنویس ،فیلم و ویدیو

ترجمه فیلم و ویدیو توسط مترجم

شاید این سوال به ذهن شما هم رسیده باشد که با این نرم افزار کار مترجم های ویدیو و فیلم کساد خواهد شد. ولی باید بدانید که اصلا اینطور نیست. اتفاقا در سایت ویدابیا شما می توانید ترجمه فیلم خود را به مترجم های متخصص حوزه های مختلف واگذار کنید. در این سایت مترجم های حرفه ای در موضوعات مختلف هستند که می توانند ترجمه محتوای ویدیویی یا صوتی شما را با دقت ۱۰۰ درصد انجام دهند. از همه مهم تر که این سایت تضمین کیفیت و ضمانت بازگشت وجه نیز دارد. یعنی اگر ترجمه شما از کیفیت بالایی برخوردار نبود، شما میتوانید وجه پرداختی خود را پس بگیرید. مگه تو ایران هم از این کار ها میکنند ؟ 🙂

ترجمه ویدیو و فیلم توسط مترجم

ترجمه ماشینی یا انسانی

خب حالا به نظر شما ترجمه ماشینی را باید انتخاب کنیم یا ترجمه توسط مترجم های حرفه ای؟ سوال سختی است. جواب این سوال فقط و فقط به خود شما بستگی دارد. اگر شما کمی وقت داشته باشید که اصلاحاتی رو در متن انجام بدید، خب قاعدتا ترجمه توسط نرم افزار گزینه خیلی خوبی برای ترجمه صوت فیلم و یا ویدیو های شما خواهد بود، سریع و مقرون به صرفه. 

ولی شاید شما فردی باشید که زمان کافی برای این اصلاحات را نداشته باشید، یا شاید سطح زبان انگلیسی شما آنقدر بالا نیست که بتوانید آن متن را اصلاح و ویرایش نمایید. پس چاره ای جز ترجمه توسط مترجم های حرفه ای ندارید. مترجمی از کارهایی است که به این راحتی ها نمی توان آن را توسط تکنولوژی و هوش مصنوعی حذف کرد. اما می توان کار مترجم ها را ساده تر و راحت تر کرد تا به این صورت هزینه انجام پروژه ها نیز کاهش یابد.

دریافت خروجی به سلیقه شما

یکی از مزایایی که این نرم افزار داره که تقریبا هیچ جای دیگه ای وجود ندارد، این است که بدون هیچ هزینه ای، خروجی دلخواه شما را به شما تحویل می دهد. تقریبا همه موسسات ترجمه، برای تحویل زیرنویس یا زیرنویس چسبیده به ویدیو، هزینه مازادی دریافت می کنند که گاهی خیلی هم زیاد است. 

ولی این نرم افزار بصورت رایگان خروجی مدنظر شما را در چند ثانیه آماده کرده و شما می توانید آن را دانلود کنید. شما ۳ گزینه برای خروجی خواهید داشت،  زیرنویس ویدیو به صورت (SRT) ، زیرنویس چسبیده به ویدیو (HardSub) و یا به صورت فایل چند زیرنویسه (MKV) که در این صورت شما هر وقت مایل باشید می توانید زیرنویس آن را حذف یا مشاهده نمایید.

انتخاب بهترین موسسه ترجمه

این استارتاپ خوب و جذاب، پس از ۲ سال تجربه و کار مداوم با مترجمان حرفه ای در زمینه های مختلف، به این مرحله رسیده است. با توسعه نرم افزار های مختلف شما میتوانید زیرنویس انگلیسی با دقت بالا داشته باشید و همچنین در این موسسه، مترجم ها میتوانند فایل های ویدیویی شما را با کیفیت بسیار بالایی ترجمه کنند و یا میتوانید از ترجمه ماشینی استفاده کنید و ترجمه سریع و ارزان قیمتی را داشته باشید. با توجه به پیشتاز بودن ویدابیا در تکنولوژی و اینکه دنیا در حال پیشرفت در تکنولوژی میباشد، انتخاب ویدابیا یک انتخاب هوشمندانه و به صرفه خواهد بود.

مطالب مرتبط بیشتر
  • ۶ سوال اساسی درباره ذهن آگاهی

    تابه حال برای شما پیش آمده که میان صحبت‌های همکارتان، ذهنتان غرق مشکلات زندگی خودتان شود؟ …
  • هر آنچه از کرونا باید بدانیم

    سازمان بهداشت جهانی اعلام وضعیت اضطراری کرده است. میلیون‌ها نفر در چین در قرنطینه هستند. ه…
بارگذاری بیشتر در دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.