baladshow
  1. مدیریت پروژه

  2. اصول مدیریت پروژه: تدارکات

اصول مدیریت پروژه: تدارکات

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • توصیف تدارکات پروژه
  • تشخیص زمان درست کمک گرفتن از فروشندگان و شرکا
  • مقایسه ساخت و خرید
  • آشنایی با انواع مختلف قراردادها
  • تهیه لیست از انواع روش های پرداخت
  • آزمون بازار و ایجاد و استفاده از یک درخواست اطلاعات RFI

توضیحات دوره آموزشی:

هر چی یه پروژه پیچیده تر باشه شما باید برای به انجام رسوندش کمک بیشتری از شرکای تجاریتون بگیرین. وارد کردن تدارکات پروژه، پروسه برنامه ریزی، مدیریت و به فروش رساندن محصولات و خدمات همگی به کمک نیاز دارن. توی این دوره باب مک گانون پروسه تدارکات پروژه رو براتون باز میکنه و کمکتون میکنه که کدوم تدارکات برای شما مناسبن، روش های انجام اونا چیه و انواع مختلف تدارکات شامل قیمت های ثابت، قیمت های فزاینده، زمان و مواد رو براتون توضیح میده. در این دوره یاد میگیرین که چطور تدارکاتتون رو به کمک زمانبندی پرداخت ها به طور هوشمندانه ای برنامه ریزی کنین و روش هایی برای کاهش ریسک پیدا کنین. سپس روش های آزمون بازار رو برای تقاضای پنهان فروشندگان و شرکاتون و همچنین موافقت نامه های درخواستی مثل: درخواست اطلاعاتRFI، درخواست پیشنهاد RFP و RFQ رو بررسی میکنه.

درباره مدرس:

باب مک گانن (Bob McGannon) مربی، نویسنده، سخنران اصلی و مشاور PMP و PRINCE2 می باشد. باب مدیریت پروژه و برنامه های رهبری را در سه قاره جهان برگزار کرده است. او در حال حاضر به عنوان مدیر Intelligent Disobedience Leadership Pty Ltd در استرالیا همکاری می کند. شرکت او از طریق به اشتراک گذاری تکنیک های نوین رهبری، بر روی بهبود کیفیت و کمیت در نتایج کسب و کارها فعالیت می کند. مک گانن همواره از تمام قابلیت های خود در پورتفولیو، برنامه ها و فضای مدیریت پروژه بهره برده و در زمینه هایی مانند مشاوره رهبری، ورکشاپ ها، سخنرانی های کلیدی و مربی گری فعالیت می کند.

حوزه تخصص باب مک گانن، رهبری سازمانی با استفاده از تکنیک "نافرمانی هوشمند" می باشد. او همچنین مهارت بسیار بالایی در مدیریت پروتفولیو و برنامه های استراتژیک دارد و بیش از 30 سال در زمینه ی IT، مدیریت پروژه و آنالیز پروژه و 18 سال در شرکت IBM تجربه کسب کرده است. تجربه ی مدیریت او شامل تکنولوژی برون سپاری، کیفیت و اندازه گیری تحویل IT، آنالیز کسب و کار و مدیریت عمومی پروژه می باشد. باب زمانی که نقش اصلی را در پیشرفت اپلیکیشن های تجارت بین المللیِ مورد استفاده در امریکا و اروپا ایفا می کرد، به صورت بین المللی مشغول به کار بود. او وقتی در حال فعالیت بر روی پروژه های بهبود شرکت های دولتی و خصوصی بین المللی بود، در استرالیا ساکن شد. او همزمان پروژه ی تیمی متشکل از 460 نفر را مدیریت و به عنوان مدیر تحویل IT برای IBM کار می کرد.

باب مک گانن گواهی های معتبری مبنی بر مدیریت پروژه حرفه ای توسط موسسه مدیریت پروژه، مدیر پروژه اجرایی در IBM و سرپرست مدیریت پروژه برای شرکت بویینگ را داراست. کتاب او با نام "نافرمانی هوشمند" درباره ی تفاوت میان رهبران خوب و رهبران برتر توضیح می دهد. او یکی از بهترین مدرسان Lynda و LinkedIn است و دوره های بی نظیری را در این سایت ها ارائه داده است.

مدت زمان
01:23:56
تعداد ویدیو ها
۲۲
تعداد بازدید
۵۱۲
۳۶,۰۰۰

۲۶,۰۰۰ تومان

مترجم ها

محمد بی پروا

محمد بی پروا

زهرا عیسایی

زهرا عیسایی

مجموعه های مرتبط