baladshow
  1. مهارت های کاربردی

  2. تقویت قدرت حافظه

تقویت قدرت حافظه


در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • اصول موثر در حافظه
  • یادداشت برداری
  • استفاده از تکنیک های آواز و قافیه سازی برای حفظ جزئیات
  • ایجاد یک "کاخ حافظه"
  • به یاد سپردن اسامی و رمزها
  • حفظ متون و سخنرانی های طولانی


توضیحات دوره آموزشی:

حافظه یه سیستم ایستا نیست؛ بلکه با فنونی مثل تکرار، همبستگی و تصویرسازی ذهنی، شما می تونین حافظتون رو قبل از اینکه دچار ضعف بشه تقویت کنین. این دوره آموزشی جذاب به همه مخاطبان با هر رده سنی آموزش میده که چطور حافظشونو ارتقا بدن، و در مورد زمان و نحوه بکارگیری ترفند هایی مثل ابزار یادآوری کننده، قافیه ها، داستان ها و هم نوایی توضیح میده. همینطور بهترین شیوه های متناسب با هر موقعیت مثل بخاطر سپردن اسامی، رویدادهای مهم تاریخی، رمز عبور، فهرست کارهای روزانه، نقل قول ها و مانند اونو تفسیر می کنه. این تکنیک ها ضمن کارایی برای حفظ مطالب مهم مثل اطلاعات مورد نیاز برای آمادگی امتحانات درسی و بخاطرسپاری نکات مهم در ارائه های کاری بهتون کمک می کنه تا با یادآوری جزئیاتی که کمتر بهشون دقت میشه دوستانتون رو حیرت زده کنین.


درباره مدرس:

پاول نووَک (Paul Nowak) تندخوانی و بهبود حافظه را در سازمان هایی مانند NASA و Google تدریس می کند. پاول نووک موسس و مدیر برنامه Iris Reading و بزرگ ترین تامین کننده آموزش تندخوانی و تقویت حافظه می باشد. در ورکشاپ های او هزاران دانش آموز و متخصص کسب و کار در شهرهای اصلی سراسر جهان، آموزش دیده اند.

او سخنران مهمان در دانشگاه هایی مانند هاروارد، استنفورد و شیکاگو بوده است. برنامه های آموزشی او به کارمندان NASA، Google و تعداد دیگری از شرکت های دیگری که در لیست Fortune 500 Companies قرار دارند، تدریس شده است. او از مدرسان برجسته سایت هایی مثل Lynda و LinkedIn است.

مدت زمان
01:24:41
تعداد ویدیو ها
۲۷
تعداد بازدید
۷۵۶
۳۰,۰۰۰

۱۹,۰۰۰ تومان

مترجم ها

و

وجیهه نجاری

مجموعه های مرتبط