baladshow
  1. مدیریت پروژه

  2. امورمالی ضروری برای کسب و کارهای کوچک

امورمالی ضروری برای کسب و کارهای کوچک

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • شروع کسب وکارهای کوچک
  • کنار آمدن با سرمایه کمتر از حد نیاز
  • مدیریت جریان نقدینگی
  • نگهداری گزارشات
  • قیمت گذاری محصولات


توضیحات دوره آموزشی:

به کمک راهکارهای مالی ارائه شده در این دوره توسط پروفسور جیم و کای استیس، شما میتونین کسب وکار کوچیک خودتون رو به راحتی و با موفقیت مدیریت کنید. این دو پروفسور حسابداری 5 دلیل شکست کسب و کارهای کوچیک و طرح های کلی استراتژی(مثل پیگیری مسائل حسابداری، مدیریت چرخه عملیات و پیش بینی جریان نقدی) رو برای شما بازگو می کنن که به شما کمک میکنه تا کسب و کار کوچیک خودتون رو بهتر مدیریت کنین. اونها همچنین دیدگاه ارزشمندی رو در زمینه راهبردهای قیمت گذاری و خطرات رشد سریع براتون بیان میکنن..


درباره مدرسین:

دکتر جیمز دی.استیس(James D. Stice) استاد برجسته رشته حسابداری در دانشکده حسابداری در BYU است. پروفسور استیس از سال 1988 در BYU بوده است. او سه کتاب درسی حسابداری و مقالات حرفه ای و علمی متعددی منتشر کرده است. علاوه بر این، پروفسور استیس در آموزش اجرایی Ernst & Young، بانک مرکزی امریکا، شرکت بین المللی ماشین آلات کسب و کار، RSM McGladrey و AngloGold Limited نقش داشته است و در INSEAD (در فرانسه و سنگاپور) و CEIBS (در چین) تدریس می کرده است. او در دانشکده و دانشگاه خود برای آموزش های سطح بالا کاملا شناخته شده بود. پروفسور استیس در حال حاضر در هیئت مدیره شرکت بین المللی Nutraceutical International مشغول به کار است. پروفسور جیم استیس، دکترای دانشگاه واشنگتن و همچنین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه BYU، را در رشته حسابداری دریافت کرده است.


ارل کی استیس(Earl Kay Stice) استاد حسابداری در دانشکده مديريت BYU Marriott است. او در دانشکده دانشگاه های رایس، دانشگاه آریزونا و دانشگاه علم و صنعت هنگ کنگ (HKUST) بوده است. او همچنین مدرس اجرایی MBA در HKUST، SKOLKOVO (دانشکده مدیریت مسکو)، دانشکده بازرگانی بین المللی چین (CEIBS)، دانشگاه ایلینوی (ایالات متحده) و INSEAD (سنگاپور و پاریس) بوده است. پروفسور کای استیس جوایزی بابت تدریس با کیفیت خود در دانشگاه آریزونا، برنج و بریگهام یانگ دریافت کرده است و دو بار به عنوان یکی از ده نفر از استادان برتر در HKUST انتخاب شد. پروفسور استیس در آموزش های اجرایی و شرکتی مختلفی در ایالات متحده، هنگ کنگ، چین، روسیه، مالزی و آفریقای جنوبی شرکت داشته است. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته حسابداری از دانشگاه بریگهام یانگ دریافت کرد و دکترای خود را در دانشگاه کرنل (ایالات متحده) تکمیل کرد.مدت زمان
00:54:33
تعداد ویدیو ها
۱۸
تعداد بازدید
۳۷۸
۳۵,۰۰۰

۲۴,۰۰۰ تومان

مترجم ها

آ

آیدا غلامی

مجموعه های مرتبط