baladshow
  1. انیمیشن سازی

  2. مبانی انیمیشن سازی: حرکت کاراکتر

مبانی انیمیشن سازی: حرکت کاراکتر

در این مجموعه آموزشی شما یاد خواهید گرفت:

  • انیمیت کردن قسمت های بالایی و پایینی بدن، دست ها و پاها
  • وزن دهی به کاراکتر
  • تنظیم زمانبندی در چرخه ی راه رفتن
  • نقطه ی شروع و پایان در راه رفتن
  • ایجاد شخصیت
  • انیمیت کردن حرکت دو و پرش


توضیحات دوره آموزشی:

اینکه راه رفتن یک کاراکتر رو انیمیت کنیم یک چیزه، و اینکه به راه رفتن کاراکتر شخصیت بدیم یه چیز دیگه؛ اما این کار نه غیرممکنه و نه محدود به نرام افزار. در واقع فنون حرکتی موجود در این بخش در همه انواع انیمیشن‌ها قابل اجران: انیمیشن های ۲بعدی و ۳بعدی، نقاشی دستی یا دیجیتال. تنها کاری که باید انجام بدین شخصیت بخشیدنه. جورج مستری در این آموزش به شما نشون میده که چطور کاراکتری رو به راه رفتن، دویدن و پرش دربیارین و اون رو به یه داستان روایی کاملا طبیعی تبدیل کنین.


درباره مدرس:

جورج ماستری کارگردان و تولیدکننده ی انیمیشن و ساکن لس آنجلس است. او نویسنده ی کتاب های متعددی در زمینه ی کاراکترهای انیمیشنی سه بعدی، از جمله Digital Character Animation و Maya at a Glance می باشد.

از اعتبارات او می توان به فعالیت برای استدیوهایی نظیر Nickeldeon، Disney، Warner Brothers و Comedy Central اشاره کرد. او همچنین مشتری هایی مانند دیزنی و کمدی سنترال داشته است. ماستری سازنده انیمیشن برای سریال تلویزیونی South Park و داستان نویس سریال انیمیشنی تلویزیونی Rocko's Modern life می باشد.

او برای نویسندگی سریال Rocko's Modern Life، نامزد دریافت جایزه Cable ACE شد. جورج ماستری یکی از اعضای فعال سایت لیندا است و تکنیک های انیمیشن سازی را آموزش می دهد.

مدت زمان
02:59:22
تعداد ویدیو ها
۳۳
تعداد بازدید
۷۶۵
۴۵,۰۰۰

۲۹,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ع

علی ضمیری

مترجم ها

فریماه رفیعی

فریماه رفیعی

مجموعه های مرتبط