baladshow
  1. کسب و کار

  2. مدیریت در سرمایه گذاری شخصی

مدیریت در سرمایه گذاری شخصی

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • چرا باید سرمایه گذاری کنید؟
  • آشنایی با بهره سود یا بهره ی مرکب
  • مقایسه ی سهام، اوراق قرضه و سرمایه
  • مدیریت ریسک
  • ایجاد سبد سرمایه گذاری
  • پیدا کردن مکان مناسب برای سرمایه گذاری
  • کار با یک مشاور مالی


توضیحات دوره آموزشی:

یاد بگیرین پول تون رو سرمایه گذاری کنین و از اون بهره بیشتری ببرین. در این دوره مشاور سرمایه گذاری خانم جین برت این باور غلط که "سرمایه گذاری فقط برای زمان بازنشستگیه" رو به چالش میکشه. در واقع یه سرمایه گذاری هوشمندانه برای داشتن اقتصاد خوب بلند مدت خیلی حیاتیه و در مقایسه با پس انداز معمولی پول، سهم و سود زیادی براتون به ارمغان میاره. جن، موسس گولدبین، یک پلتفرم آنلاین سرمایه گذاریه که به افراد تازه کار یا با تجربه در سرمایه گذاری کمک میکنه تا سرمایه خودشون رو به دست بگیرن و رشد بدن. در این دوره، اون از راهبردهای مفید در سرمایه گذاری بهتون میگه؛ بازار رو به 5 قسمت سازنده اش تقسیم میکنه، یعنی وجه نقد، معادل ها، سهام، ضمانت نامه، سرمایه و بیمه ی محصولات و همینطور ابزارهای مختلفی که به واسطه اونا بتونین این عناصر رو در اون سرمایه گذاری کنین. جین همچنین به موضوعاتی از قبیل اهمیت سبد سرمایه گذاری متعادل، آگاهی از ریسک و مدیریت اون، شناسایی ارزش در بازار و تقویت قوای مالی در مرور زمان میپردازه. به علاوه، یاد میگیرین که چطور نرخ بازگشتی از سبد سرمایه گذاری و در مقابلش عملکرد بازار عمومی رو محاسبه کنین. در آخر هم گزینه هایی برای سرمایه گذاری شخصی، یا کار با یک مشاور در مواقع لزوم، و نحوه ی جلوگیری از هزینه های هنگفت در سرمایه گذاری رو بهتون ارائه میکنه.


درباره مدرس:

جین بارات(Jane Barratt) مدیر ارشد شرکت MX Technologies است. وی قبلا مدیر عامل شرکت Goldbean بوده که یک پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین است که برای کمک به مردم برای شروع سرمایه گذاری روی شرکت ها و مارک های که موردعلاقشان طراحی شده است. جین بارات یک پیشگام در زمینه تبلیغات بازاریابی و دیجیتال جهانی است، او از آنچه که در حرفه و سفرهایش برای ساخت پورتفوی سرمایه گذاری استفاده می کرد، وهمین باعث شد که او به پیشرفت کرده وGoldBean را تاسیس کند.

شور و شوق جین بارات مردم را با یکدیگر و با ایده هایی می تواند زندگی شان را تغییر دهد، آشنا می کند. او معمولا می تواند مزایای سرمایه گذاری را پیدا کند و به زنان می گوید که هزینه های زیادی را صرف کفش نکنند، مگر اینکه سهام یک شرکت موفق در زمینه تولید کفش را بخرند. جین بارات معتقد است که هر کسی با کمک ابزار و آموزش مناسب می تواند یک سرمایه گذار با اعتماد به نفس باشد.

مدت زمان
01:45:52
تعداد ویدیو ها
۲۳
تعداد بازدید
۴۴۹

۲۰,۰۰۰ تومان

مترجم ها

ز

زهرا جعفری

مجموعه های مرتبط