baladshow
  1. کسب و کار

  2. اصول مدیریت پروژه : ذینفعان

اصول مدیریت پروژه : ذینفعان

توضیحات دوره آموزشی:

با سهام دارانتون مشارکت های سالم بسازین و یک محیط دو سر برد در کسب و کارتون ایجاد کنین. در این دوره نویسنده و متخصص مدیریت پروژه، تری واگنر به شما نشون میده که چطور سهامداران خودتون رو با استراتژی های هوشمندانه در روابط که موجب همبستگی و رضایت بیشتر در پروژه نهایی میشه مدیریت کنین. شما می آموزین که چطور سهام داران رو آنالیز کنین، ساختارهای قدرت ترسیم کنین، خطوط باز در روابطتون رو حفظ کنین، و از مهرات های بین فردی در ارتباط سازی استفاده کنین.


درباره مدرس:

تری واگنر(Terri Wagner) متخصص تایید شده مدیریت پروژه است. او پرتفوی های عالی را بری پروژه های مشتریانش به ارمغان آورده است. تری واگنر پروژه های میلیارد دلاری بسیاری را برای مشریان داخلی و بین المللی مدیریت کرده است. او برنامه ریزی سرمایه را ارائه کرده و تلاش های مدیریت ارزش را برای برنامه های بیش از 130 میلیون دلار به دست آورده است. وی همچنین تیم هایی از مدیران پروژه، تحلیلگران کسب و کار، متخصصین فرآیند، گروه های عملیاتی و مربیان را در زمینه برنامه ریزی، طراحی، توسعه و استفاده از سیستم و عملیات پیشرفته و همچنین ابتکارات مبتنی بر مشتری هدایت کرده است. او برنده جایزه متفکر خلاق داری توانایی کسب موفقیت در اعمال تکنولوژی برای پیشرفت کارایی و کیفیت عملیاتی داخلی و خارجی می باشد.

تری واگنر مدیریت پروژه، شبیه سازی رهبری پروژه، مدیریت نمونه کارها، مدیریت برنامه، رهبری کسب و کار، مدیریت کیفیت، حساسیت کسب و کار، هوش هیجانی، تفکر انتقادی، حل مسئله تیم و موضوعات دیگر را به سازمان های دولتی، نهادهای دولتی، شرکت ها و در سطح تحصیلات تکمیلی در نظام دانشگاهی تدریس می کند.علاوه بر این، او مالک و عضو هیئت مدیره یک شرکت مشاوره و آموزش مدیریت پروژه مبتنی واقع در کلرادو به نام Mentor Source است.


مدت زمان
01:01:26
تعداد ویدیو ها
۱۸
تعداد بازدید
۶۰۶

۲۵,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ن

نوشین حشمتی زاده

مترجم ها

آ

آیدا غلامی

مجموعه های مرتبط