baladshow
  1. کسب و کار

  2. اصول تبلیغات در کسب و کار

اصول تبلیغات در کسب و کار

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • توصیف مخاطب
  • طراحی پیام تبلیغاتی
  • قرار دادن تبلیغات در جایگاه مورد نظر
  • ساخت و اجرای پیام دیجیتالی، رقابتی و مقاله ای
  • کار با شریکان تبلیغاتی
  • کار با سازمان تبلیغاتی


توضیحات دوره آموزشی:

اصول تبلیغات موثر و ارتباطات بازاریابی رو یاد بگیرین. خانم جین برت، مدیر اجرایی سابق تبلیغات در نیویورک براتون چشم انداز رسانه ی فعلی، عناصر سازنده و هزینه های مرتبط در یک طرح تبلیغاتی ساده رو بررسی میکنه. اون فرایند انتقال پیام تبلیغاتی تون به بازار رو آموزش میده و ابزارهایی برای تنظیم نقطه عطف بازارتون، توصیف پروفایل مشتری هاتون و تعیین استراتژی رسانه ای ارائه میکنه. چه خودتون به طور مستقل اینکار رو انجام بدین، چه با یک شریک در سازمان تبلیغاتی و یا در یک دپارتمان مشارکتی بازاریابی همکاری کنین، این دوره بهتون کمک میکنه راه های موفقیت یک اثر تبلیغاتی در هر شرکت بزرگ یا کوچک رو بشناسین.


درباره مدرس:

جین بارات(Jane Barratt) مدیر ارشد شرکت MX Technologies است. وی قبلا مدیر عامل شرکت Goldbeanبوده که یک پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین است که برای کمک به مردم برای شروع سرمایه گذاری روی شرکت ها و مارک های که موردعلاقشان طراحی شده است. جین بارات یک پیشگام در زمینه تبلیغات بازاریابی و دیجیتال جهانی است، او از آنچه که در حرفه و سفرهایش برای ساخت پورتفوی سرمایه گذاری استفاده می کرد، وهمین باعث شد که او به پیشرفت کرده وGoldBean را تاسیس کند.

شور و شوق جین بارات مردم را با یکدیگر و با ایده هایی می تواند زندگی شان را تغییر دهد، آشنا می کند. او معمولا می تواند مزایای سرمایه گذاری را پیدا کند و به زنان می گوید که هزینه های زیادی را صرف کفش نکنند، مگر اینکه سهام یک شرکت موفق در زمینه تولید کفش را بخرند. جین بارات معتقد است که هر کسی با کمک ابزار و آموزش مناسب می تواند یک سرمایه گذار با اعتماد به نفس باشد.

مدت زمان
01:24:40
تعداد ویدیو ها
۲۳
تعداد بازدید
۷۶۶

۱۴,۰۰۰ تومان

مترجم ها

فریماه رفیعی

فریماه رفیعی

مجموعه های مرتبط