baladshow
  1. انیمیشن سازی

  2. آموزش انیمیشن سازی : اصول اولیه انیمیشن سازی

آموزش انیمیشن سازی : اصول اولیه انیمیشن سازی

در این مجموعه آموزشی شما یاد خواهید گرفت:

  • تنظیمات ژست ها برای روایت یک داستان
  • ساخت خط مسیر حرکت برای ژست ها
  • انیمیت کردن حالت های نشسته و ایستاده
  • ایجاد حالت پیش بینی برای ژست ها و تنظیم اصطکاک های درونی
  • به حرکت درآوردن کاراکت در چرخه راه رفتن
  • انیمیت کردن سر و صورت
  • انیمیت کردن آواهای صدایی ساده
  • انیمیشن سازی یک صحنه ی کامل

توضیحات دوره آموزشی:

اصول انیمیشن سازی برای پویانمایی عالی یک کاراکتر ریشه در نحوه ی ژست دهی شما به الگوتون داره؛ اینکه حالات و هر یک از ژست های میمیک چهره رو به طور طبیعی به حرکت در بیارین و حالت دیالوگ طبیعی رو شبیه سازی کنین، طوری که کاراکتر به خوبی قابل درک باشه. در این دوره آموزشی همراه ما باشین تا پایه ای ترین اصول انیمیشن سازی که هر انیماتور تازه کاری باید برای زندگی بخشیدن به کاراکتر خیالی ش بدونه رو صرف نظر از نرم افزار یا سبک های خاص یاد بگیرین. مدرس و انیماتور این دوره آقای جورج مستری اول از همه به نحوه ی قرار دادن یک الگو در موقعیت و ساخت حرکات واقع گرایانه و حفظ تعادل و وزن اون برای واقعی جلوه دادنش می پردازه. بعد، نقاط میانی بین هر ژست رو در ساختاری که به انیمیشن سازی ژست به ژست معروفه انیمیت میکنین. در قدم بعدی کاراکتر رو در چرخه ی راه رفتن به حرکت در میارین، در چهره اون حالات احساسی ایجاد میکنین و دیالوگ سازی انجام میدین. در نهایت هم یاد میگیرین چطور همه ی این اصول رو با هم در صحنه به کار بگیرین و یک انیمیشن ژست به ژست دیالوگ وار خلق کنین


درباره مدرس:

جورج ماستری کارگردان و تولیدکننده ی انیمیشن و ساکن لس آنجلس است. او نویسنده ی کتاب های متعددی در زمینه ی کاراکترهای انیمیشنی سه بعدی، از جمله Digital Character Animation و Maya at a Glance می باشد.

از اعتبارات او می توان به فعالیت برای استدیوهایی نظیر Nickeldeon، Disney، Warner Brothers و Comedy Central اشاره کرد. او همچنین مشتری هایی مانند دیزنی و کمدی سنترال داشته است. ماستری سازنده انیمیشن برای سریال تلویزیونی South Park و داستان نویس سریال انیمیشنی تلویزیونی Rocko's Modern life می باشد.

او برای نویسندگی سریال Rocko's Modern Life، نامزد دریافت جایزه Cable ACE شد. جورج ماستری یکی از اعضای فعال سایت لیندا است و تکنیک های انیمیشن سازی را آموزش می دهد.

مدت زمان
03:50:29
تعداد ویدیو ها
۳۸
تعداد بازدید
۶۹۷

۳۸,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

M

Mostafa Jalali

مترجم ها

ز

زهرا جعفری

مجموعه های مرتبط