baladshow
  1. بازاریابی

  2. اصول بازاریابی موبایلی: طراحی استراتژی

اصول بازاریابی موبایلی: طراحی استراتژی

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • مرتبط سازی موبایل با مسیر حرکت مشتری
  • جمع آوری اطلاعات بازاریابی
  • نوشتن استراتژی برای چارچوب موبایل
  • دورنمای رقابتی
  • تبدیل داده ها به دیدگاه شناسایی و درک مخاطبان روی گوشی موبایل
  • به اشتراک گذاری استراتژی بازاریابی موبایلی
  • کار با شرکا و منابع بیرونی


توضیحات دوره آموزشی:

دستگاه های موبایل دنیا رو متحول کردن. گوشی های هوشمند آخرین مدل ما توی خرید اینترنتی، ارتباطات و بازاریابی آنلاین هم با زندگی ما در هم آمیخته شدن. این تحول حتی نحوه ی کار بازاریاب ها رو هم تحت تاثیر قرار داده. موبایل حالا به یکی از حیاتی ترین اجزاء استراتژی بازاریابی مشاغل مختلف تبدیل شده. در این دوره با نقش موبایل در مسیر حرکت مشتری آشنا میشین و یاد میگیرین چطور یه استراتژی بازاریابی قدرتمند و هوشمندانه برای موبایل طراحی کنین. متخصص بازاریابی و تحلیل گر صنعتی آقای نوآ الکین شما رو با دورنمای گوشی موبایل در عصر حاضر آشنا میکنه و توضیح میده که چطور یه چارچوب برای بازاریابی، فروش و تعامل روی موبایل طراحی کنین. در ادامه ی راه در مورد مخاطبان و تحقیقات رقابتی بهتون دیدگاه هایی ارائه میده و بعد به کمک این داده ها استراتژی شما رو طراحی میکنه. به علاوه، نحوه ایجاد تعادل در نیازهای بازار، سازمان شما و مشتری هاتون و همینطور ارائه ی اون برای سایر اعضای گروه تون رو به شما آموزش میده


درباره مدرس:

نوا الکین(Noah Elkin) یک متخصص در صنعت دیجیتال است. حرفه او شامل تکنولوژی، بازاریابی، استراتژی و محتوای است. او نویسنده یک مجله که راهنمای کاملی برای بازاریابی تلفن همراه به شمار می آید به نام Mobile Marketing: An Hour a Day است.

نوا الکین قبلا به عنوان مسئول اصلی محصولات در Industry Index بوده که یک پلتفرم رتبه بندی و بررسی برای فن آوری های رسانه های دیجیتال است، او در آن جا رهبری استراتژی محصول، رهبری بازاریابی، و توسعه تحقیقات شرکت را برعهده داشته است. وی پیش از پیوستن به Industry Index، مدیر اجرایی و خبرنگار ارشد در eMarketer بود، که در آن چندین گزارش منتشر کرد و 100ها وبینار و سخنرانی شخصی را ارائه داده که مشتریان را در درک به روزترین راهکارهای بازاریابی دیجیتال، رسانه ها و تجارت، و پیامدهای آن کسب و کار خود کمک نموده است. نوح در حال حاضر مدیر تحقیق برای بازاریابی چند کاناله در Gartner for Marketerمی باشد.

نوا الکین دارای مدرک دکترا از دانشگاه راتگرز(Rutgers University) در رشته تاریخ آمریکای لاتین بوده و یک مدرک کارشناسی ارشد افتخاری نیز از دانشگاه کلمبیا(Columbia University) دریافت کرده است.

مدت زمان
01:34:01
تعداد ویدیو ها
۲۶
تعداد بازدید
۴۳۴

۱۸,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

احسان اسلامی

احسان اسلامی

مترجم ها

MohammadJavad Rastegar

MohammadJavad Rastegar

مجموعه های مرتبط