baladshow
  1. کسب و کار

  2. تکنیک های خلاقانه در خدمات مشتریان

تکنیک های خلاقانه در خدمات مشتریان

توضیحات دوره آموزشی:

وقتی صحبت از یک خدمات مشتریان عالی میشه، چیزی که اغلب شرکت ها از کارکنان شون در این مورد میخوان داشتن طرز فکری خاص و فراتر از چارچوب های معمولیه. در عوض کارکنان ردیف اول و مدیران هم تمایل دارن که تکنیک های جدیدی برای بالا بردن رتبه ی خدمات مشتریان شون یاد بگیرن. این دوره با ارائه ی به روز ترین و پیشرفته ترین تحقیقات و سنجش ها کمکه میکنه تا سطح خدمات مشتری خودتون رو ارتقاء بدین. مدرس این دوره آقای جف تویستر بهتون یاد میده چطور بر طرز فکر مشتری هاتون تاثیر بذارین، حس خوب دریافت خدمات رو در اون ها افزایش بدین و با انجام کار گروهی قدمی فراتر از توقعات مشتری بردارین.


درباره مدرس:

جف تویستر(Jeff Toister) یک نویسنده، مشاور و مربی است که به تیم خدمات مشتریان کمک میکند تا توانایی های بالقوه خود را کشف کنند. او رییس شرکت "Toister Performance Solutions " است که به سایر شرکت ها برای بهبود بخش خدمات مشتریان آنها کمک کرده و مشاوره می دهند. جف تویستر بارها در صدر چارت های متخصصین خدمات مشتریان از جمله Global Gurus' World's Top 30 Customer Service Professionals, ICMI's Top 50 Thought Leaders to Follow on Twitter, and HDI's Top 25 Thought Leaders in Technical Support and Service Management. قرار گرفته است. وی نویسنده کتاب The Service Culture Handbook: A Step-by-Step Guide to Getting Your Employees Obsessed with Customer Service می باشد که در آن پروفایل کمپانی های موفق بررسی میکند تا ابزارهای کاربردی برای موفقیت را به شما ارائه کند.

جف توییستر همچنین یک مربی متخصص و بین المللی در این زمینه است که مدرک یادگیری و عملکرد را برای توسعه استعدادها دریافت کرده و همچنین از سازمان ATD جایزه ای برای همکاری های فراوانش در برنامه های مختلف آنها گرفته است. علاوه بر تمامی این ها او رییس قبلی ATD در سان دیه گو بوده و در حالیکه هم اکنون در کالیفورنیا زندگی میکند اما خدمات وی در سرتاسر ایالات متحده قابل دسترسی اند.

مدت زمان
00:44:49
تعداد ویدیو ها
۱۵
تعداد بازدید
۴۴۴

۱۲,۰۰۰ تومان

مترجم ها

ی

یگانه بخارایی نژاد

مجموعه های مرتبط