baladshow
  1. مدیریت پروژه

  2. اصول مدیریت پروژه: ریسک ها

اصول مدیریت پروژه: ریسک ها

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • چرا هر روزه و در همه پروژه ها باید ریسک را مدیریت کنیم؟
  • رایج ترین و کاراترین روش های شناسایی ریسک پروژه چیست؟
  • روش های آنالیز کیفی و کمی ریسک ها کدامند؟
  • چگونه پیش فرض های برنامه مدیریت ریسک خود را آزمون کنید
  • تکنیک هایی شناسایی کلی ریسک های حاضر در پروژه کدامند؟
  • با ازمون تعدادی از تحلیل ها و مثال های ارائه شده از کارایی این روش ها اطمینان حاصل کنید


توضیحات دوره آموزشی:

اگه یه پرژه به درستی مدیریت نشه، ریسک ها میتونن مانع رسیدن شما به اهداف اون پروژه بشن یا حتی پروژه شما رو بطور کامل نابود کنن. در این دوره باب مک گانون بهتون میگه که چجوری ریسک ها را پیش بینی، بررسی و مدیریت کنین. در این دوره یاد میگیرین که چطور یه برنامه مدیریت ریسک بنویسین، ریسک ها رو تشخیص و دسته بندی کنین، تحلیل های کمی و کیفی انجام بدین، برای مقابله با ریسک ها برنامه بریزین و ریسک ها رو کنترل کنین و همه این کارها رو انجام بدین درحالیکه پروژتون رو رواله و بودجه بندی شده.


درباره مدرس:

باب مک گانن (Bob McGannon) مربی، نویسنده، سخنران اصلی و مشاور PMP و PRINCE2 می باشد. باب مدیریت پروژه و برنامه های رهبری را در سه قاره جهان برگزار کرده است. او در حال حاضر به عنوان مدیر Intelligent Disobedience Leadership Pty Ltd در استرالیا همکاری می کند. شرکت او از طریق به اشتراک گذاری تکنیک های نوین رهبری، بر روی بهبود کیفیت و کمیت در نتایج کسب و کارها فعالیت می کند. مک گانن همواره از تمام قابلیت های خود در پورتفولیو، برنامه ها و فضای مدیریت پروژه بهره برده و در زمینه هایی مانند مشاوره رهبری، ورکشاپ ها، سخنرانی های کلیدی و مربی گری فعالیت می کند.

حوزه تخصص باب مک گانن، رهبری سازمانی با استفاده از تکنیک "نافرمانی هوشمند" می باشد. او همچنین مهارت بسیار بالایی در مدیریت پروتفولیو و برنامه های استراتژیک دارد و بیش از 30 سال در زمینه ی IT، مدیریت پروژه و آنالیز پروژه و 18 سال در شرکت IBM تجربه کسب کرده است. تجربه ی مدیریت او شامل تکنولوژی برون سپاری، کیفیت و اندازه گیری تحویل IT، آنالیز کسب و کار و مدیریت عمومی پروژه می باشد. باب زمانی که نقش اصلی را در پیشرفت اپلیکیشن های تجارت بین المللیِ مورد استفاده در امریکا و اروپا ایفا می کرد، به صورت بین المللی مشغول به کار بود. او وقتی در حال فعالیت بر روی پروژه های بهبود شرکت های دولتی و خصوصی بین المللی بود، در استرالیا ساکن شد. او همزمان پروژه ی تیمی متشکل از 460 نفر را مدیریت و به عنوان مدیر تحویل IT برای IBM کار می کرد.

باب مک گانن گواهی های معتبری مبنی بر مدیریت پروژه حرفه ای توسط موسسه مدیریت پروژه، مدیر پروژه اجرایی در IBM و سرپرست مدیریت پروژه برای شرکت بویینگ را داراست. کتاب او با نام "نافرمانی هوشمند" درباره ی تفاوت میان رهبران خوب و رهبران برتر توضیح می دهد. او یکی از بهترین مدرسان Lynda و LinkedIn است و دوره های بی نظیری را در این سایت ها ارائه داده است.

مدت زمان
01:14:47
تعداد ویدیو ها
۲۲
تعداد بازدید
۳۲۷

۲۰,۰۰۰ تومان

مترجم ها

ی

یگانه بخارایی نژاد

مجموعه های مرتبط