baladshow
  1. مدیریت پروژه

  2. مدیریت انتظارات مشتریان: کارمندان خط مقدم

مدیریت انتظارات مشتریان: کارمندان خط مقدم

توضیحات دوره آموزشی:

امروزه مشتریان توقعات بالایی دارن. جف تویستر، یه متخصص در زمینه خدمات مشتریانه که به کارکنان خط مقدم کمک میکنه جایی رو که مدیریت انتظارات مشتریان و جلوگیری از ناامید شدن اونا امکان پذیره پیدا کنن. به ویژه اینکه چطور میشه از شرایطی که مشتریان توقعات غیرمنطقی دارن، اجتناب کرد و چطور با لحنی مناسب مشتریان رو آگاه کرد و مسائل گیج کننده رو بهشون توضیح داد. با اینکه شماهمه تلاشتون رو میکنین بازم مشتریان ممکنه توقعات بی جایی داشته باشن، بنابراین جف تویستر تکنیک هایی رو برای رویارویی با این مسائل بهتون میگه و در آخر هم نکاتی رو میگه تا بتونین چیزایی که تو این دوره یاد گرفتین رو در عمل هم به کار بگیرین.


درباره مدرس:

جف تویستر(Jeff Toister) یک نویسنده، مشاور و مربی است که به تیم خدمات مشتریان کمک میکند تا توانایی های بالقوه خود را کشف کنند. او رییس شرکت "Toister Performance Solutions " است که به سایر شرکت ها برای بهبود بخش خدمات مشتریان آنها کمک کرده و مشاوره می دهند. جف تویستر بارها در صدر چارت های متخصصین خدمات مشتریان از جمله Global Gurus' World's Top 30 Customer Service Professionals, ICMI's Top 50 Thought Leaders to Follow on Twitter, and HDI's Top 25 Thought Leaders in Technical Support and Service Management. قرار گرفته است. وی نویسنده کتاب The Service Culture Handbook: A Step-by-Step Guide to Getting Your Employees Obsessed with Customer Service می باشد که در آن پروفایل کمپانی های موفق بررسی میکند تا ابزارهای کاربردی برای موفقیت را به شما ارائه کند.

جف توییستر همچنین یک مربی متخصص و بین المللی در این زمینه است که مدرک یادگیری و عملکرد را برای توسعه استعدادها دریافت کرده و همچنین از سازمان ATD جایزه ای برای همکاری های فراوانش در برنامه های مختلف آنها گرفته است. علاوه بر تمامی این ها او رییس قبلی ATD در سان دیه گو بوده و در حالیکه هم اکنون در کالیفورنیا زندگی میکند اما خدمات وی در سرتاسر ایالات متحده قابل دسترسی اند.


مدت زمان
00:22:39
تعداد ویدیو ها
۹
تعداد بازدید
۳۰۹

۱۴,۰۰۰ تومان

مترجم ها

ف

فریبا میرآبادی

مجموعه های مرتبط