baladshow
  1. مدیریت پروژه

  2. مدیریت پروژه: یکپارچگی

مدیریت پروژه: یکپارچگی

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • چگونه جریان فرآیند مدیریت یکپارچگی را تحت تاثیر قرار می دهد.
  • فرآیند مدیریت یکپارچگی پروژه
  • توسعه مزایای پروژه و برنامه مدیریت پروژه
  • رصد و کنترل کارهای پروژه
  • بستن یک پروژه یا فاز
  • ادغام مدیریت یکپارچگی با پروژه هایتان
  • مدیریت محدودیت های پروژه
  • ترند های نوظهور: تیم های خودگردان و هوش مصنوعی


توضیحات دوره آموزشی:

برای اینکه بتونین پروژه رو وری روال نگه دارین، حیاتیه که در مدیریت یکپارچگی مهارت داشته باشین. مدیریت یکپارچگی پروژه تضمین میکنه که پروژه به راحتی پیش بره و نتایج در مجموعه ای هماهنگ از محصولات ارائه بشن. در این دوره، اولیور یاربرو، جزییات روش مناسب مدیریت یکپارچگی و نحوه آموزش مدیران درباره تاکتیک هایی برای یکپارچه سازی موفقیت آمیز تمام اجزای یک پروژه رو بهتون میگه. در طول مسیر، به پشت صحنه فرآیند های کلیدی دانش مدیریت یکپارپگی پروژه میریم و برترین تمرینات مدیریت محدودیت های پروژه و تسهیل معاملات رو باهاتون بخ اشتراک میذاریم و همچنین با ترندهای درحال فراگیری از جمله هوش مصنوعی نیز آشنا میشن.


درباره مدرس:

الیور یاربرو(Oliver Yarbrough) نویسنده، سخنران، مربی، مدیر پروژه و کارشناس بازاریابی استراتژیک است. پس از یک کارآفرینی بسیار کارآمد شرکتی که او را از سالن های شرکت های آمریکایی به کارهای مربوط به امور خاورمیانه و فراتر از آن برد، الیور یاربرو بازاریابی B2B، فروش و تجربیات مدیریت پروژه خود را باهم ترکیب کرد تا به توانمند ساختن سازمان ها و حرفه ای ها برای ایجاد روابط سریعتر، کوتاهتر دوره های فروش، اجرای پروژه ها بهتر و افزایش سود کمک کند.

او بینش های جدیدی را ارائه می دهد و مخاطبان و مشتریانش را تشویق می کند تا با شیوه ای فریبنده، سرگرم کننده و متواضعانه، دست به اقدام بزنند. او طریقه ساختن تجربیات و یک شیوه مدیریت روابط حرفه ای را با برخی از بزرگترین شرکت های جهان، از جمله Lucent Technologies، Staples و Sprint به اشتراک گذاشته است. الیور یاربرو دارای مدرک کارشناسی ارشد از F. W. Olin Graduate School of Business در کالج بابسون است. او یکی از اعضای سابق انجمن فناوری گرجستان (TAG) و همچنین انجمن مدیریت قرارداد ملی (NCMA)، در آتلانتا است. امروزه نیز او عضو فعال موسسه مدیریت پروژه (PMI®) است.


 

مدت زمان
00:44:25
تعداد ویدیو ها
۲۱
تعداد بازدید
۳۲۱

۲۰,۰۰۰ تومان

مترجم ها

حامد حکیمی پور

حامد حکیمی پور

مجموعه های مرتبط