baladshow
  1. کسب و کار

  2. برندینگ در شبکه های اجتماعی

برندینگ در شبکه های اجتماعی

 در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت :


  • لیستی از 3 منفعت معرفی برند خود در شبکه های اجتماعی
  • لیستی از 4 شبکه اجتماعی کناسب برای کسب و کارهای کوچک
  • بیان 5 تکنیک برای ایجاد و نوشتن یک بیوگرافی در پروفایل
  • مرور 2 نکته کلیدی برای ساخت پروفایل در لینکدین
  • قوانینی راجع به محتوا که باید در نوشتن توییت ها رعایت شوند
  • بیان فواید برگزاری یک رویداد مجازی

 

توضیحات دوره آموزشی:

همه افراد، از مدیرعامل یه شرکت گرفته تا صاحبان کسب وکار، کارآفرینان، نویسندگان، متخصصان و کاریابان، همه و همه به یه برند یا معرف شخصی نیاز دارن. امروزه در فضای مجازی، یه برند شخصی بیشتر از یه شعار هوشمندانه، یه سخنرانی آنسانسوری و عکس پروفایل حرفه ایه. در عوض یه روایت عمیق تر، پرورش یافته تر و سازگارتر در سایت ها و شبکه های اجتماعی مورد نیازه.

در این دوره بهتون گفته میشه که چطور هم معتبر و هم قدرتمندانه برند خودتون رو به صورت آنلاین معرفی کنین. متخصص برندینگ، کارن للاند اهمیت تفاوات های بین 4 شبکه اجتماعی اصلی از جمله: لینکدین، فیسبوک، توییتر و پینترست رو آشکار میکنه و بهتون میگه که چطور برای پیشرفت شغلتون ازشون استفاده کنین.


درباره مدرس:

کارن للاند(Karen Leland) مدیر شرکت بازاریابی Sterling Marketing Group است که یک شرکت ایجاد برند و استراتژی بازاریابی و پیاده سازی می باشد. او با مدیران اجرایی، مدیران و کارآفرینان برای ایجاد برندهای قدرتمند شخصی، تجاری و تیمی کار می کند. در طول 25 سال گذشته، کارن لالند در سراسر ایالات متحده، اروپا، آسیا و آمریکای جنوبی با مشتریان مانند اپل، AT & T، لینکدین، توییتر و Sprint کار کرده است.

کارن لالند همچنین نویسنده نه کتاب پرفروش است که بیش از 450،000 نسخه از آن ها بفروش رسیده و به 10 زبان مختلف نیز ترجمه شده اند. آخرین کتاب او " The Brand Mapping Strategy" در حال حاضر در دسترس است.

کارن درمورد انواع شرکت های عمومی و خصوصی فراوانی از مجله Inc، خطوط هواپیمایی Lufthansa، هتل ماریوت، Oracle، American Express، Johnson & Johnson و بسیاری دیگر، تبلیغات، کاتالوگ، یرنامه بازاریابی و روابط عمومی نوشته است. همچنین مقالات کارن در زمینه آزادکاری در Women's Day، Self، Entrepreneur، Hemispheres و San Francisco Chronicle و غیره به چاپ رسیده است.علاوه بر این ها او به عنوان یک متخصص برندینگ تجارت در برنامه های تلویزیونی بسیاری، از جمله The Today Show، Good Morning America، CNN، Bloomberg و Oprah حضور داشته و قبلا نیز به عنوان یک خبرنگار آزاد برای Comcast کار میکرده است.


 

۵
مدت زمان
01:08:14
تعداد ویدیو ها
۱۸
تعداد بازدید
۶۰۱

۱۴,۰۰۰ تومان

مترجم ها

سارا افشاریان

سارا افشاریان

ن

نیلوفر عادل

مجموعه های مرتبط