baladshow
  1. بازاریابی

  2. اصول بازاریابی: درک رفتار مشتری

اصول بازاریابی: درک رفتار مشتری

توضیحات دوره آموزشی:

رفتار مصرف کننده تماما به معنی نحوه ی خرید و استفاده اونا از محصوله. درک رفتار مشتری میتونه به شما در موثرتر کردن بازاریابی، طراحی ، توسعه ی محصول و هر ابتکاری که روی مشتری تاثیرگذار باشه کمک کنه. به مدرس این دوره استاد بازاریابی آقای درو بوید بپیوندید تا باهم نگاهی به تاثیراتی که رفتارهای مشتری مثل انگیزه، ریسک پذیری، شخصیت، طرز فکر، درک و همچنین نقطه نظرات دوستان و یا خانواده بر روی تصمیمات اونا برای خرید میذارن بندازین. درو همچنین به بحث در مورد نحوه ی خرید محصول و استفاده از خدمات توسط شخص مشتری ها و نیز سازمان ها و همچنین نحوه ی برقراری ارتباط با اونا بعد از خرید می پردازه.


درباره مدرس:

درو بوید (Drew Boyd) در زمینه ی خلاقیت و نوآوری، پیشرویی جهانی می باشد. بوید در تالیف بازی Inside the Box مشارکت داشته است. او به عنوان مدیر اجرایی در سطح کارشناسی ارشد در زمینه ی برنامه بازاریابی و در دانشگاه Cincinnati نیز به عنوان دانشیار بازاریابی و نوآوری فعالیت داشته است. او پس از رسیدن به موفقیت بالا در کسب و کارش، به دنیای تحصیلات آکادمیک وارد شد. درو بوید 17 سال در زمینه ی بازاریابی، ادغام و تملک و پیشرفت بین المللی با شرکت Johnson & Johnson همکاری کرد. قبل از شروع همکاری با شرکت Johnson & Johnson، بوید با United Airlines در مباحث فروش، بازاریابی و برنامه ریزی استراتژیک کار کرد. او یکی از اولین افراد پیشرو در زمینه ی مشارکت استراتژیک میان حامل های هواپیمایی بود که در نتیجه به شکل گیری Star Alliance انجامید.

درو بوید در دوره هایش با ادغام تئوری هایی که در کلاس های گذشته با 30 سال تجربه درس داده بود، تجربه ی نوآوری و بازاریابی را به شکل واقعی تری فراهم کرد. او تاکنون موفق به دریافت سه جایزه آموزشی معتبر شده و این افتخار را داشته تا به عنوان سخنران مهمان در بسیاری از دانشگاه ها از جمله دانشگاه کلمبیا (Columbia University)، ییل (Yale University)، میشیگان (University of Michigan)، شیکاگو (University of Chicago)، دوک (Duke University) و ... باشد. بوید در سال 1976 با مدرک کارشناسی علوم مدیریت و پژوهش عملیاتی، از دانشگاه United States Air Force Academy و در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه شیکاگو فارغ التحصیل شد.

۵
مدت زمان
00:48:05
تعداد ویدیو ها
۱۳
تعداد بازدید
۳۵۱

۱۸,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ش

شاهین نورایی

مترجم ها

زهرا یگانه

زهرا یگانه

مجموعه های مرتبط