baladshow
  1. بازاریابی

  2. متقاعد کردن مشتری برای خرید

متقاعد کردن مشتری برای خرید

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • رسیدن به مشتری بالقوه
  • پیش بردنِ توافق به همراه مشتری
  • داشتنِ تاثیرِ اولیه ی مناسب
  • داشتنِ ارائه ی موفق
  • در معرض گذاشتنِ گزینه های مناسب
  • مدیریتِ مخالفت ها
  • یادگیریِ معادله ی ارزش
  • تمام کردنِ فروش درخواست برای ارجاع


توضیحات دوره آموزشی:

پی بردن به نحوه ی تفکر و رفتارِ افراد، کلید اصلی در تسلط بر هنر ترغیب و جزئی ضروری در هر فروشِ موفقه. در این دوره، براون آرن با تکیه بر کارِ روانشناسانِ اجتماعی و اقتصاد دان های رفتاری، بخش های واقعی و عملی و ایده های قابلِ انتقال در هر مرحله از روندِ فروش رو براتون شفاف سازی می کنه. در ابتدا، هشت مفهومِ روانشناسی (عملِ متقابل، دوست داشتن، بازنمودِ اجتماعی، اعتبار، ثبات، کامیابی، مقایسه و تضاد و چون) رو که می بایست در روندِ فروش از اونها استفاده کنین، شرح داده می شه. در مرحله ی بعد یاد میگیرید که چطور این مفاهیم رو در مراحلِ ابتداییِ چرخه ی فروش به کار ببرین. هم چنین با استفاده از اینها ویژگی های مشتریِ ایده آل، ارائه ی مباحث، مدیریتِ مخالفت ها، مذاکره و درخواست برای ارجاع رو هم فرا می گیرین و در پایان چگونگیِ پیشرفت پس از هر فروش و ادامه دادنِ اصلاحاتِ رویکردتون به شما آموزش داده می شه.


درباره مدرس:

برایان آهرن(Brian Ahearn) مربی تخصصی است که بر علم تاثیرگذاری بر افراد در هر شرایطی واقف است. برایان آهرن مدیر ارشد بازاریابی تاثیرگذار در Influence PEOPLE است. به عنوان یک مربی، سخنران اصلی، مربی و مشاور، وی متخصص در علم نفوذ به افراد و تحریک آنها است. او یکی از 20 نفر منخصص در جهان است که در حال حاضر دارای مدرک Cialdini Certified Trainer® (CMCT®) است. او این تخصص را در روانشناسی متقاعد کردن به طور مستقیم از رابرت بیل چیلدینی آموخته، که یکی از مورد تاییدترین روانشناسان اجتماعی در جهان در زمینه علم اخلاق متقاعد کردن، است. اشتیاق وی به مردم کمک می کند تا موفقیت های حرفه ای بیشتری کسب کنند. او این کار را از طریق آموزش شیوه اخلاقی به حرکت واداشتن مردم به وسیله علم متقاعد کردن انجام می دهد.

او از دانشگاه میامی فارغ التحصیل شده و مدت 30 سال در دنیای کسب و کار بوده و 20 سال است که افراد را آموزش می دهد. برایان آهرن یک نویسنده پرکار است. وبلاگ او خوانندگانی از 200 کشور جهان دارد و به عنوان یکی از 30 وبلاگ برتر روانشناسی در سال 2012 توسط Online Psychology Degree Guide انتخاب شد. او در چندین کتاب از جمله تأثیر: Influence: Science and Practice ، Yes! 50 Scientifically Proven Ways to Be Persuasive ، The small BIG و Introducing Persuasion: A Practical Guide است.

مدت زمان
01:01:02
تعداد ویدیو ها
۱۸
تعداد بازدید
۷۰۹

۱۶,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ا

احسان صبور جنتی

مترجم ها

مرجان محمد حسینی

مرجان محمد حسینی

مجموعه های مرتبط