baladshow
 1. مهارت های کاربردی

 2. افزایش خلاقیت

افزایش خلاقیت

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

 • درک روش‌های یادگیری
 • خلاقیت درک موانع
 • خلاقیت به کار بردن تکنیک تفریق
 • به کار بردن تکنیک تقسیم
 • به کار بردن تکنیک ضرب
 • به کار بردن نظریه‌ی وابستگی
 • ویژگی های ایجاد یک تیم خلاقیت رویایی
 • تسهیل خلاقیت گروهی
 • انتخاب بهترین ایده‌ها


توضیحات دوره آموزشی:

در حالی که ما اغلب به خلاقیت به عنوان یک ویژگی ذاتی نگاه میکنیم، هر کسی چه هنرمند باشه و چه آمارگیر، می‌تونه یاد بگیره که چطور خلاقتر باشه. در این دوره، روش‌های مختلف برای یادگیری خلاقیت رو پیدا کنید و کشف کنید که چطور هم بر پایه‌ی فردی و هم در شرایط تیمی می‌شه خلاقتر بود. مربی، درو بوید، مجموعه‌ای از رفتارها و تکنیک‌ها رو با شما در میون می‌گذاره که می‌تونه به شما در خلق اید‌ه‌های جدید و راه‌حل‌هایی برای مشکلاتتون کمک کنه. اون به شما کمک می‌کنه تا موانع خلاقیت رو بشناسید و نحوه‌ی تسهیل جلسات موثر گروهی برای یک خروجی خلاقانه‌ی بهتر رو هم به شما آموزش میده. علاوه بر این به شما توضیح می‌ده که چطور بهترین ایده‌ها و راه‌حل‌ها رو انتخاب کنید.


درباره مدرس:

درو بوید (Drew Boyd) در زمینه ی خلاقیت و نوآوری، پیشرویی جهانی می باشد. بوید در تالیف بازی Inside the Box مشارکت داشته است. او به عنوان مدیر اجرایی در سطح کارشناسی ارشد در زمینه ی برنامه بازاریابی و در دانشگاه Cincinnati نیز به عنوان دانشیار بازاریابی و نوآوری فعالیت داشته است. او پس از رسیدن به موفقیت بالا در کسب و کارش، به دنیای تحصیلات آکادمیک وارد شد. درو بوید 17 سال در زمینه ی بازاریابی، ادغام و تملک و پیشرفت بین المللی با شرکت Johnson & Johnson همکاری کرد. قبل از شروع همکاری با شرکت Johnson & Johnson، بوید با United Airlines در مباحث فروش، بازاریابی و برنامه ریزی استراتژیک کار کرد. او یکی از اولین افراد پیشرو در زمینه ی مشارکت استراتژیک میان حامل های هواپیمایی بود که در نتیجه به شکل گیری Star Alliance انجامید.

درو بوید در دوره هایش با ادغام تئوری هایی که در کلاس های گذشته با 30 سال تجربه درس داده بود، تجربه ی نوآوری و بازاریابی را به شکل واقعی تری فراهم کرد. او تاکنون موفق به دریافت سه جایزه آموزشی معتبر شده و این افتخار را داشته تا به عنوان سخنران مهمان در بسیاری از دانشگاه ها از جمله دانشگاه کلمبیا (Columbia University)، ییل (Yale University)، میشیگان (University of Michigan)، شیکاگو (University of Chicago)، دوک (Duke University) و ... باشد. بوید در سال 1976 با مدرک کارشناسی علوم مدیریت و پژوهش عملیاتی، از دانشگاه United States Air Force Academy و در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه شیکاگو فارغ التحصیل شد.

مدت زمان
00:47:22
تعداد ویدیو ها
۱۷
تعداد بازدید
۶۹۶

۱۵,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ح

حجت باغانی

مترجم ها

م

مینا قطب الدینی

مجموعه های مرتبط