baladshow
  1. مهارت های کاربردی

  2. تکنولوژی های آموزشی برای موفقیت دانش آموز

تکنولوژی های آموزشی برای موفقیت دانش آموز

توضیحات دوره آموزشی:

تکنولوژی نقش بسیار اساسی در یک کلاس درسی ایفا میکنه، بطوریکه موجب افزایش مشارکت دانش‌آموزان و دانش علمی شون میشه. در این دوره رونالدو لارنس لیستی کاربردی از تکنولوژی های آموزشی فراهم آورده که بکار گرفتنشون در دستور کار آموزشی کار راحتیه و به دانش‌آموز کمک میکنه چه در داخل و چه بیرون کلاس درس به موفقیت برسه. این مدرس به شما کمک میکنه چشم انداز تکنولوژی آموزشی رو ارزیابی کنین، تکنولوژی مناسب برای کلاس خودتون رو تشخیص بدین، و مثال های واضح و عینی برای اجرایی کردنشون ارائه بدین. نکاتی که در این دوره گفته میشه همه ی منابع اینترنتی، اپلیکیشن‌ها، ویدیو ها، نقشه‌ها و کتاب‌های الکترونیکی رو پوشش میده. به تماشای این دوره بشینین تا ابزار .پیشرفت دانش آموزانتون رو کشف کنین


درباره مدرس:

رنالدو لارنس(Renaldo Lawrence) توسعه دهنده آموزش الکترونیک و مدرس شناخته شده توسط Adobe، Apple و Microsoft است. وی منابع آموزشی تعاملی را برای کارکنان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان به عنوان معلم مهارتهای پیشرفته فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT) توسعه می دهد. او همچنین در سراسر ایالات متحده و اروپا در مورد نحوه ایجاد و استفاده از رسانه های دیجیتال، طراحی وب و برنامه های کاربردی الکترونیکی مشاوره و آموزش می دهد. رنالدو لارنس مدرس اصلی Adobe، مدرس برجسته اپل، مدرس آموزش نوآورانه مایکروسافت و مربی آموزشی و یک معلم مهارت های پیشرفته است.

یکی از پروژه های مورد علاقه رونالد، کار کذدن با معلمان در دبیرستان Chiswick است، جایی که او کمک می کند تا ابزار آموزش تعاملی الکترونیکی برای دانش آموزان انگیزه ایجاد کرده تا بتوانند دستاوردهای خود را از طریق استفاده از این ابزارهای یادگیری شخصی افزایش دهند.

مدت زمان
01:06:31
تعداد ویدیو ها
۱۹
تعداد بازدید
۴۷۲

۱۸,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ح

حجت باغانی

مترجم ها

ل

لیلا مستطابی

مجموعه های مرتبط