baladshow
  1. کسب و کار

  2. اصول مدیریت پروژه: کیفیت

اصول مدیریت پروژه: کیفیت


در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • کیفیت پروژه چیست؟
  • استفاده از تحلیل های پارتو و روش شش سیگمای ناب متعادل سازی کیفیت
  • میزان کار پروژه و نیازهای مشتری
  • روبه رو شدن با مشکلات کیفی
  • طراحی تست های آی تی
  • تست کردن محصولات

توضیحات دوره آموزشی:

مطمئن بشین نتایجی ایجاد میکنین که نیازهای سهامداران رو براروده میکنه، چطور؟ با استفاده از 4 مولفه اصلی از کیفیت یعنی عملکرد، بازده، اجرا و اعتبار در طراحی پروژه تون. در این دوره، نویسنده و پروفسور مدیریت پروژه باب مک گان شما رو با نکاتی برای اطمینان خاطر از صحت و درستی کیفیت پروژه آشنا میکنه. شما کشف خواهید کرد که چطور برای کیفیت برنامه ریزی کنین، تست هایی رو اجرا کنین و نیازهای ویژه ی پروژه های آی تی رو مد نظر داشته باشین.

درباره مدرس:

باب مک گانن (Bob McGannon) مربی، نویسنده، سخنران اصلی و مشاور PMP و PRINCE2 می باشد. باب مدیریت پروژه و برنامه های رهبری را در سه قاره جهان برگزار کرده است. او در حال حاضر به عنوان مدیر Intelligent Disobedience Leadership Pty Ltd در استرالیا همکاری می کند. شرکت او از طریق به اشتراک گذاری تکنیک های نوین رهبری، بر روی بهبود کیفیت و کمیت در نتایج کسب و کارها فعالیت می کند. مک گانن همواره از تمام قابلیت های خود در پورتفولیو، برنامه ها و فضای مدیریت پروژه بهره برده و در زمینه هایی مانند مشاوره رهبری، ورکشاپ ها، سخنرانی های کلیدی و مربی گری فعالیت می کند.

حوزه تخصص باب مک گانن، رهبری سازمانی با استفاده از تکنیک "نافرمانی هوشمند" می باشد. او همچنین مهارت بسیار بالایی در مدیریت پروتفولیو و برنامه های استراتژیک دارد و بیش از 30 سال در زمینه ی IT، مدیریت پروژه و آنالیز پروژه و 18 سال در شرکت IBM تجربه کسب کرده است. تجربه ی مدیریت او شامل تکنولوژی برون سپاری، کیفیت و اندازه گیری تحویل IT، آنالیز کسب و کار و مدیریت عمومی پروژه می باشد. باب زمانی که نقش اصلی را در پیشرفت اپلیکیشن های تجارت بین المللیِ مورد استفاده در امریکا و اروپا ایفا می کرد، به صورت بین المللی مشغول به کار بود. او وقتی در حال فعالیت بر روی پروژه های بهبود شرکت های دولتی و خصوصی بین المللی بود، در استرالیا ساکن شد. او همزمان پروژه ی تیمی متشکل از 460 نفر را مدیریت و به عنوان مدیر تحویل IT برای IBM کار می کرد.

باب مک گانن گواهی های معتبری مبنی بر مدیریت پروژه حرفه ای توسط موسسه مدیریت پروژه، مدیر پروژه اجرایی در IBM و سرپرست مدیریت پروژه برای شرکت بویینگ را داراست. کتاب او با نام "نافرمانی هوشمند" درباره ی تفاوت میان رهبران خوب و رهبران برتر توضیح می دهد. او یکی از بهترین مدرسان Lynda و LinkedIn است و دوره های بی نظیری را در این سایت ها ارائه داده است.

مدت زمان
01:22:38
تعداد ویدیو ها
۲۲
تعداد بازدید
۴۶۰

۲۱,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

س

سعید باصری

مترجم ها

بلدشو

بلدشو

مجموعه های مرتبط