baladshow
  1. کسب و کار

  2. اصول تولید مشتری (Lead Generation)

اصول تولید مشتری (Lead Generation)

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • هدف گذاری انتشار محتوای جالب
  • ارائه آفر و اقدامات جذاب
  • بهینه سازی صفحه ی فرود
  • توسعه ی دیتابیس
  • تبدیل لید یا مشتری راغب به مشتری بالقوه
  • ساخت یک فرایند خرید واضح و ساده
  • کنترل کانال های اجتماعی ارزیابی نتایج


توضیحات دوره آموزشی:

در سازمان تون اقدام به ساخت برنامه ای با محور لید جنریشن کنین و ازین طریق مشتری های احتمالی تون رو به مشتری های وفادار تبدیل کنین. به متخصص بازاریابی دینا شاپیرو بپیوندین و باهم به سراغ اصول ضروری ساختن کانال ارتباطی لید جنریشن که در به روی کار اومدن کسب و کار شما حامی تون خواهد بود برین. در این دوره یاد میگیرین که چطور کار خودتون رو ارزیابی کنین، اهداف و KPI های خودتون رو ثبت کنین و برای جلب مخاطبان هدف تون محتوا بسازین. بعد از اون میفهمین که چطور از صفحه های فرود، رسانه اجتماعی و کلیدواژه به عنوان اهرم برای تبدیل اون مشتری های احتمالی به لید استفاده کنین و درست در زمانی مناسب به خرید اقدام کنین تا لید هاتون به مشتری بالقوه تبدیل بشن. در آخر، باهم کشف خواهیم کرد که چطور تجربیات مشتری هاتون رو بعد از خرید کنترل کنین، به خاطر وفاداری براشون پاداشی در نظر بگیرین و عملکرد برنامه خودتون رو اندازه گیری کنین. در انتهای این دوره، ابزار ها و برنامه ی اقدامات در اختیار شما گذاشته میشه تا استراتژی لید جنریشن خودتون رو بهینه سازی و دست یافته های مشتری هاتون رو گسترده کنین.


درباره مدرس:

دینا شاپیرو(Dina Shapiro) پیش از تاسیس شرکت مشاوره ای خود به نام Yorkville، استراتژیست نام تجاری و مدیر بازاریابی بود. وی هم اکنون مدیر عامل شرکت Yorkville Consulting است که بهترین آموزش های بازاریابی را برای کمک به رشد و توسعه برند، ایجاد تیم های بازاریابی با کارایی بالا و مشارکت کارکنان به مشتریانش ارائه می دهد.

علاوه بر این کار، دینا شاپیرو در دانشکده بازاریابی ANA و MSS دانشگاه نیویورک نیز تدریس می کند. او دارای مدرک M.B.A. از دانشگاه بوستون و مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه جورج واشنگتن می باشد. پیش از تبدیل شدن به یک مشاور، دینا یک استراتژیست نام تجاری و مدیر بازاریابی یکپارچه در شرکت های Fortune 125 و آژانس های جهانی بوده است.

مدت زمان
01:33:27
تعداد ویدیو ها
۳۵
تعداد بازدید
۶۴۸

۱۹,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ن

نوشین حشمتی زاده

مترجم ها

رومینا پویامهر

رومینا پویامهر

مجموعه های مرتبط