baladshow
  1. بازاریابی

  2. اصول بازاریابی: مسیر تصمیم گیری های مشتری

اصول بازاریابی: مسیر تصمیم گیری های مشتری

توضیحات دوره آموزشی:

چرخه تصمیم گیری مشتری، یک ابزار آزمایش برای ارتباط برندتون با مشتریان و متمایز کردن شرکت شما در رقابته. اما مثل هر ابزاری، این ابزار هم با گذشت زمان کامل تر شده. نحوه ی پیشرفت چرخه تصمیم رو به شکل دیجیتالی به عنوان یک کاتالیزور، و دلیل حیاتی بودن اون برای کسب و کارتون رو بیش از پیش یاد بگیرید. « دینا شاپیرو» ، قدم به قدم با شما در راه فرآیند ایجاد شخصیت خریدار، تعریف و ترسیم نقاط ارتباط با مشتری و هماهنگی پیام های بازاریابی شما با چرخه تصمیم گیری مشتری خواهد بود. این چارچوب به شما کمک میکنه که کمپین ها و تجارب یکپارچه و مشتری محوری رو از طریق ارتباط برند خودتون با مشتریان در نفوذی ترین و قدرتمندترین نقاط ارتباط در طول چرخه تصمیم مشتری ها ایجاد کنین.


درباره مدرس:

دینا شاپیرو(Dina Shapiro) پیش از تاسیس شرکت مشاوره ای خود به نام Yorkville، استراتژیست نام تجاری و مدیر بازاریابی بود. وی هم اکنون مدیر عامل شرکت Yorkville Consulting است که بهترین آموزش های بازاریابی را برای کمک به رشد و توسعه برند، ایجاد تیم های بازاریابی با کارایی بالا و مشارکت کارکنان به مشتریانش ارائه می دهد.

علاوه بر این کار، دینا شاپیرو در دانشکده بازاریابی ANA و MSS دانشگاه نیویورک نیز تدریس می کند. او دارای مدرک M.B.A. از دانشگاه بوستون و مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه جورج واشنگتن می باشد. پیش از تبدیل شدن به یک مشاور، دینا یک استراتژیست نام تجاری و مدیر بازاریابی یکپارچه در شرکت های Fortune 125 و آژانس های جهانی بوده است.

مدت زمان
00:50:50
تعداد ویدیو ها
۲۰
تعداد بازدید
۵۳۷

۱۵,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

س

سمانه هادی

مترجم ها

احسان نجاتی

احسان نجاتی

مجموعه های مرتبط