baladshow
  1. عکاسی

  2. عکاسی از نوزادان

عکاسی از نوزادان

توضیحات دوره آموزشی:

کسانی که به تازگی پدر و مادر شدن رو تجربه میکنن، دوست دارن در تمامی مراحل رشد فرزندانشون مثل اولین کارهایی که انجام میدن عکس داشته باشن. لارن انرایت، یک عکاس خانوادگی نشون میده که چطور برنامه ریزی کنین، آروم جلو برین و سوژه پیدا کنین و بعد عکس های زیبایی از اعضای جدید خانواده تون بگیرین. تکنیک هایی رو یاد بگیرین تا بوسیله اونا از نوزادان عکس بگیرید. یاد میگیرین که چطور از پس زمینه های متفاوت در نقاط مختلف خونه استفاده کنین. لحظات تکرار نشدنی تون رو ثبت کنید و خودتون پس زمینه های مختلف بسازین و یک استودیو خونگی درست کنید!


درباره مدرس:

لورن انریت(Lauren Enright) عکاسی است که در زمینه پرتره و سبک زندگی به عکاسی می پردازد. لورن انریت سال های بسیاری را صرف عکاسی از فرزندان، دوستان و خانواده ها کرده است. اگرچه عکاسی ابتدا برای او تنها یک سرگرمی در سنین جوانی بود، اما به سرعت و از طریق مدرسه و دانشگاه به یک شور واشتیاق قلبی تبدیل شد که در نهایت منجر به ایجاد عکاسی لورن انرایت، واقع در لا گرانج پارک، ایلینوی گشت. لورن انریت همواره به عنوان پرستار بچه از تعدادی از بچه های تحت مراقبت خود عکاسی می کرده. چرا که او امیدوار است که بتواند با نشان دادن برق عشق، خنده و اندکی شیطنت در عکس های تمامی مشتریانش، لذت را به آنها هدیه دهد.

او همچنین وقایع زندگی خانواده ها را به روش مخصوص خود یعنی از طریق ثبت لحظه به لحظه فعالیت های کودکان مستندسازی می کند. اگرچه کودکان ممکن است موضوع مورد علاقه او در عکاسی باشند، اما منبع الهام او می تواند عشق میان یک زن و شوهر، خنده های بلند یک خانواده و یا نگاه خیره و شیرین یک حیوان خانگی باشد.

مدت زمان
00:30:34
تعداد ویدیو ها
۸
تعداد بازدید
۵۱۸

۱۰,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ن

نوشین حشمتی زاده

مترجم ها

آ

آیدا غلامی

مجموعه های مرتبط