baladshow
  1. مهارت های کاربردی

  2. جلوگیری از به تاخیر افتادن کارها

جلوگیری از به تاخیر افتادن کارها

توضیحات دوره آموزشی:

آیا کارهاتون رو به تعویق می اندازین؟ بیست دقیقه وقت بگذارین و ببینید که چرا این کار رو انجام میدید و خودتون رو برای غلبه بر این عادت آماده کنین. برندا بیلی ،نویسنده و سخنران دانشکده تجارت کلی(Kelly )به شما نشون میده که چطور عادت تعویق رو کنار بگذارین و موانعتون رو مشخص کنین و تکنیک هایی رو به شما معرفی میکنه تا بتونین به کمک اونها بر این عادت غلبه کنین


درباره مدرس:

برندا بایلی هیوز(Brenda Bailey-Hughes) مدرس ارشد دانشکده بازرگانی Kelley است که مدیران ارشد را در زمینه ارتباطات آموزش می دهد. برندا بایلی به عنوان یکی از اعضای هیات علمی دانشکده بازرگانی Kelley در دانشگاه ایندیانا، دوره های ارتباطات را در سطح کارشناسی، برنامه های مشاوره MBA و دوره های رهبری جهانی را تدریس می کند و در برنامه مشاغل اجرایی بین مدرسه Kelley و Sungkyunkwan University در سئول در کره جنوبی کار می کند. پروفسور بایلی هیوز، مدرس دیدگاه های جهانی در محیط کسب و کار است و مربی مجرب دانش آموزان و متخصصان کسب و کار است که به دنبال بهبود صلاحیت های بین المللی خود هستند.

Brenda یک سخنران است که به طور منظم در کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی در مورد موضوعات مختلف از جمله مدیریت تغییر، مهارت های ارائه، ارتباطات بین فرهنگی، ارتباطات بین فرهنگی و خدمات مشتری ارائه می دهد. برندا به عنوان مالک و شریک در شرکت مشاوره ای و اموزشی Team Performance است و بسیاری از مدیران شرکت Fortune 500 را آموزش داده است.

 

مدت زمان
00:18:57
تعداد ویدیو ها
۱۱
تعداد بازدید
۶۴۸

۸,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ن

نوشین حشمتی زاده

مترجم ها

زهرا درستکار

زهرا درستکار

مجموعه های مرتبط