baladshow
  1. عکاسی

  2. عکاسی از کودکان در خانه

عکاسی از کودکان در خانه

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • ملاقات با مشتری و تعیین سوژه ها
  • پیدا کردنِ لوکیشن
  • همراه آوردنِ لوازم صحیح و موردنیاز
  • عکاسی از نوزادان و خردسالان
  • ادیت عکس ها در لایت روم و فوتوشاپ


توضیحات دوره آموزشی:

هدف از این دوره یادگیری تکنیک هاییه که با استفاده از اونها از کودکان عکس هایی صمیمی و طبیعی در خونه ی خودشون بگیرید. عکاسِ خانوادگی، لورن انرایت نحوه ی برنامه ریزی، کشف، عکاسی و ادیت بهترین عکس های منتخب از کودکان و والدینشون رو به شما نشون خواهد داد. در این دوره نحوه ی پیدا کردن پس زمینه های جذاب در داخل و خارجِ خونه، استفاده از نور طبیعی و لوازم مربوط به سافت باکس ها رو یاد خواهید گرفت. در پایان چگونگی بالا بردن کیفیت عکس ها رو با لایت روم و فوتوشاپ، به شما آموزش میدیم.


درباره مدرس:

لورن انریت(Lauren Enright) عکاسی است که در زمینه پرتره و سبک زندگی به عکاسی می پردازد. لورن انریت سال های بسیاری را صرف عکاسی از فرزندان، دوستان و خانواده ها کرده است. اگرچه عکاسی ابتدا برای او تنها یک سرگرمی در سنین جوانی بود، اما به سرعت و از طریق مدرسه و دانشگاه به یک شور واشتیاق قلبی تبدیل شد که در نهایت منجر به ایجاد عکاسی لورن انرایت، واقع در لا گرانج پارک، ایلینوی گشت. لورن انریت همواره به عنوان پرستار بچه از تعدادی از بچه های تحت مراقبت خود عکاسی می کرده. چرا که او امیدوار است که بتواند با نشان دادن برق عشق، خنده و اندکی شیطنت در عکس های تمامی مشتریانش، لذت را به آنها هدیه دهد.

او همچنین وقایع زندگی خانواده ها را به روش مخصوص خود یعنی از طریق ثبت لحظه به لحظه فعالیت های کودکان مستندسازی می کند. اگرچه کودکان ممکن است موضوع مورد علاقه او در عکاسی باشند، اما منبع الهام او می تواند عشق میان یک زن و شوهر، خنده های بلند یک خانواده و یا نگاه خیره و شیرین یک حیوان خانگی باشد.

مدت زمان
01:16:37
تعداد ویدیو ها
۱۴
تعداد بازدید
۵۵۹

۱۵,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ن

نوشین حشمتی زاده

مترجم ها

بلدشو

بلدشو

مجموعه های مرتبط