baladshow
 1. کسب و کار

 2. آموزش تعاملی با کمک گیمیفیکیشن (gamification)

آموزش تعاملی با کمک گیمیفیکیشن (gamification)

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

 • بازی ها و بازی کاری
 • ساخت یک برنامه ی موفق برای یادگیری از طریق بازی کاری
 • استفاده از داشبورد ها و داده های بزرگ
 • تعامل با علایق مختلف شاگردان
 • ساخت حلقه های بازخورد موثر
 • طرح سوالات موثر
 • طراحی جدول های رده بندی موثر
 • انواع ساختاریِ بازی کاری
 • ایجاد یک چالش انگیزشی


توضیحات دوره آموزشی:

بازی کاری بهتون امکان میده یه محتوای آموزشی رو به شکلی به شاگردها ارائه بدین که تعاملی و دارای جاذبه های بصری و شخصی باشه. توی این دوره آموزشی، کارل کاپ، انواع مختلف بازی کاری رو بررسی می کنه و بهتون نشون میده که چطور از بازی کاری و یادگیری تعاملی، برای تنظیم برنامه های یادگیری موثر استفاده کنین. اون بهتون توضیح میده که چطور عناصر بازی رو وارد طرح های ساختاری کنین و از سیستم های اعطای جایزه برای جذب مشارکت شاگردها بهره ببرین. همچنین، انواع مختلف بازی کاری ساختاری، مثل بازی کاری مبتنی بر رقابت و مبتنی بر مدال رو مرور می کنه. برای تکمیل بحث، توی بازی کاری محتوایی هم شیرجه میزنه! و بهتون توضیح می ده که چطور شخصیت های جذاب برای یادگیری بسازین، چه چالش هایی خلق کنین و چطور بازخورد های آبدار درست کنین.


درباره مدرس:

کارل م. کاپ(Karl M. Kapp) یک محقق، نویسنده و متخصص در همگرایی بازی ها، یادگیری و تکنولوژی است. کارل کاپ دکترای خود را در رشته طراحی آموزشی از دانشگاه پیتزبورگ دریافت کرد و استاد برتر و برنده جایزه در دانشگاه بلومزبرگ است.

وی با شرکت های فعال در زمینه فناوری های آموزشی مشورت می کند و شرکت های فورچون 500 را در استفاده از استراتژی های مبتنی بر بازی و بازی کاری برای انتقال دانش به کارکنان آموزش می دهد. همچنین با سازمان های دولتی و خصوصی بسیاری مشورت کرده و در چندین پروژه جدی بازی و بازی کاری همکاری داشته است. کارل کاپ شش کتاب از جمله کتاب پرفروش The Gamification of Learning and Instruction Fieldbook: Theory into Practice را نوشته و به چاپ رسانده است.

کارل کاپ در برنامه های تلویزیونی و رادیویی که در زمینه های آموزش، تکنولوژی و طراحی مبتنی بر بازی بوده اند، حضور داشته است. علاوه بر این ها او در وب سایت معتبر Kapp Notes وبلاگ می نویسد و سخنران اصلی بین المللی، رهبر کارگاه، مدرس و مشاور است. او در سال 2013 به "ستاره راک" آموزش الکترونیک توسط مجله eLearn نام گرفت و در سال 2007 به عنوان یکی از 20 متخصص برتر آموزش شناخته شد.

مدت زمان
02:03:12
تعداد ویدیو ها
۳۰
تعداد بازدید
۶۵۰

۲۵,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

س

سعید باصری

مترجم ها

گ

گروه ترجمه جوان

مجموعه های مرتبط