baladshow
  1. مهارت های کاربردی

  2. ذهن آگاهی

ذهن آگاهی

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • پایه و اساس حضور ذهن و تمرین مدیتیشن با حضور ذهن
  • کنار آمدن با تجربیات ناخوشایندی مانند استرس، ترس و تردید شخصی
  • قدرتمند کردن ارتباط با دیگران
  • حضور ذهن و بیشترین عملکرد
  • تمرین مدیریت با حضور ذهن


توضیحات دوره آموزشی:

مطالعات دانشمندان ثابت می کنه که حضور ذهن منجر به بهود سلامتی، عملکرد و تندرستی می شه. به همین دلیل هم هست که کمپانی های مهم و بزرگی مانند گوگل و Deutsche Bank،برای کارمنداشون برنامه های حضور ذهن اجرا می کنند. پروفوسور UCLA و مدیر اجرایی دکتر John Ullmen ، درباره پایه و اساس حضور ذهن توضیح می ده و روش های گام به گامی رو معرفی می کنه که هرکسی می تونه از اونها استفاده کنه. تمامی تکنیک های معرفی شده با مطالعات اثبات شدند و اثرگذاری اونها بر روی نحوه کنار اومدن با استرس، نگرانی، ترس، وحشت و تردیدهای شخصی و همچنین افزایش اعتماد به نفس، عملکرد و ارتباط با دیگران تایید شده ست.


درباره مدرس:

دکتر جان اولمن(John Ullmen) یک مربی اجرایی و استاد در مدرسه مدیریت UCLA اندرسون است. جان اولمن، مربی اجرایی بین المللی است که بر MotivationRules.com نظارت می کند و دوره مدیریت ارتباطات که توسط وی در دانشکده مدیریت UCLA ارائه می شود، به وسیله رای دانشجویان جزو 10برنامه و تجربه برتر برای آنان انتخاب شده است.

دکتر اولمن یک سخنران است که در مورد چگونگی تأثیر بر نتایج بدون استفاده از قدرت و یا تکیه بر پاداش و مجازات صحبت می کند. اخیرا کتاب او، به نام Real Influence: Persuade without Pushing and Gain without Giving In که با همکاری مارک گولستون نوشته شده، در زبانهای مختلف به چاپ رسیده و به عنوان یکی از 30کتاب برتر در زمینه کسب و کار برای سال 2013 انتخاب شده است.

مشتریان او شامل رهبران صنعتی مانند Apple، Bain & Co.، Ciscoؤ Deloitte، Disney، Genentech، Frito-Lay، Johnson & Johnson, Merrill Lynch ، NASA، Nike، Oreck، Raytheon، St. Jude Children's Research Hospital، UBS Verizon و Yamaha هستند. او مدرک لیسانس خود را از آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده، مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه هاروارد در رشته سیاست عمومی و دکترا را در رشته رفتار سازمانی از دانشگاه UCLA دریافت کرده است.

مدت زمان
01:16:33
تعداد ویدیو ها
۱۷
تعداد بازدید
۶۰۰

۱۸,۰۰۰ تومان

مترجم ها

مریم سهرابی

مریم سهرابی

آ

آیدا غلامی

مجموعه های مرتبط