baladshow
  1. بازاریابی

  2. دانش فروش

دانش فروش

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • درک زنجیره ی اعتماد و ماتریس اعتماد
  • مغز سه لایه ای و 5 المان عصبی
  • ایجاد ارتباطات
  • ایجاد اعتبار
  • کار با انتقاد ها و اعتراض ها


توضیحات دوره آموزشی:

اعتماد زیر بنای فروشه. در این دوره، رهبر سابق Genentech ارشد و بنیانگذار Braintrust ، جف بلومفیلد، وارد دنیای علم اعصاب میشه تا اعتماد رو توضیح بده و به شما کمک کنه تا به عنوان یک فروشنده، اعتماد ایجاد کنید. اون بخش هایی از مغز که در روند های خرید فعال میشن رو به شما نشون میده و یک مدل تعامل مشتری – فروشنده رو ایجاد میکنه و راه حل هایی رو به گونه ای ارائه میده تا مشتری ها خودشون رو نزدیک به فروشنده ها حس کنند. با این دوره شما میتونید اهمیت مغز انسان رو بهتر بدونین و راه جدیدی برای ارتباط با مشتری های خودتون به دست بیارید.


درباره مدرس: 

جف بلومفیلد(Jeff Bloomfield) مدرس شیوه های فروش و رهبری است و تاکید ویژه ای بر روش فروش داستان محور دارد. او بخشی از حرفه خود را در Genentech، در نقش های مختلف رهبری از فروش و بازاریابی تا توسعه رهبری، صرف کرد. او بنیانگذار دو شرکت مشاوره ای، Braintrust و Apex Training & Development است و با مخاطبان از هر سنی در مورد رهبری، ارتباطات، فروش داستان محور و تاثیر قدرتمند علوم اعصاب در فروش و بازاریابی سخن می گوید.

جف بلومفیلد کتاب " Story-Based Selling" را نوشته و چندین شرکت فورچون 500 را در زمینه فروش و مربیگری مبتنی بر داستان آموزش داده است، همچنین به عنوان مربی اجرایی به مدیران ارشد شرکت های فورچون 500 استراتژی های فروش و بازاریابی و رهبری برای شرکت های مختلف توصیه هایی ارائه کرده است.

مدت زمان
01:05:41
تعداد ویدیو ها
۱۵
تعداد بازدید
۷۷۱

۱۴,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ب

بهنام پارسی

مترجم ها

م

مصطفی

مجموعه های مرتبط