baladshow
  1. کسب و کار

  2. اصول مدیریت پروژه : مدیریت بودجه

اصول مدیریت پروژه : مدیریت بودجه

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • استانداردهای هزینه ها
  • تعادل بین سرمایه و هزینه های عملیاتی
  • تخصیص هزینه ها به منابع
  • برقراری ارتباط با بودجه پروژه
  • بازسازی بودجه هایی که به مشکل خورده اند
  • شناسایی مشکلات بودجه ریزی

توضیحات دوره آموزشی:

این دوره برای مدیران پروژه حرفه ای و همه افرادیه که دوست دارن هزینه های پروژه های خودشون رو مدیریت کنن. باب مک گانون به شما نشون میده که چطور به کمک ساختار شکست کار، یک بودجه انعطاف پذیر بنویسین، با استانداردهای هزینه ها کار کنین و بین سرمایه ها و هزینه های عملیاتی تعادل برقرار کنین. بعلاوه به شما پیشنهادهای جالبی ارائه میده برای وقتی که با مشکل بودجه برخورد کردین یا محدوده پروژه تغییر کرد، چه اقداماتی رو انجام بدین تا پروژه به مشکل بر نخوره.

درباره مدرس:

باب مک گانن (Bob McGannon) مربی، نویسنده، سخنران اصلی و مشاور PMP و PRINCE2 می باشد. باب مدیریت پروژه و برنامه های رهبری را در سه قاره جهان برگزار کرده است. او در حال حاضر به عنوان مدیر Intelligent Disobedience Leadership Pty Ltd در استرالیا همکاری می کند. شرکت او از طریق به اشتراک گذاری تکنیک های نوین رهبری، بر روی بهبود کیفیت و کمیت در نتایج کسب و کارها فعالیت می کند. مک گانن همواره از تمام قابلیت های خود در پورتفولیو، برنامه ها و فضای مدیریت پروژه بهره برده و در زمینه هایی مانند مشاوره رهبری، ورکشاپ ها، سخنرانی های کلیدی و مربی گری فعالیت می کند.

حوزه تخصص باب مک گانن، رهبری سازمانی با استفاده از تکنیک "نافرمانی هوشمند" می باشد. او همچنین مهارت بسیار بالایی در مدیریت پروتفولیو و برنامه های استراتژیک دارد و بیش از 30 سال در زمینه ی IT، مدیریت پروژه و آنالیز پروژه و 18 سال در شرکت IBM تجربه کسب کرده است. تجربه ی مدیریت او شامل تکنولوژی برون سپاری، کیفیت و اندازه گیری تحویل IT، آنالیز کسب و کار و مدیریت عمومی پروژه می باشد. باب زمانی که نقش اصلی را در پیشرفت اپلیکیشن های تجارت بین المللیِ مورد استفاده در امریکا و اروپا ایفا می کرد، به صورت بین المللی مشغول به کار بود. او وقتی در حال فعالیت بر روی پروژه های بهبود شرکت های دولتی و خصوصی بین المللی بود، در استرالیا ساکن شد. او همزمان پروژه ی تیمی متشکل از 460 نفر را مدیریت و به عنوان مدیر تحویل IT برای IBM کار می کرد.

باب مک گانن گواهی های معتبری مبنی بر مدیریت پروژه حرفه ای توسط موسسه مدیریت پروژه، مدیر پروژه اجرایی در IBM و سرپرست مدیریت پروژه برای شرکت بویینگ را داراست. کتاب او با نام "نافرمانی هوشمند" درباره ی تفاوت میان رهبران خوب و رهبران برتر توضیح می دهد. او یکی از بهترین مدرسان Lynda و LinkedIn است و دوره های بی نظیری را در این سایت ها ارائه داده است.

مدت زمان
01:14:06
تعداد ویدیو ها
۱۹
تعداد بازدید
۴۴۹

۱۷,۰۰۰ تومان

صداپیشه ها

ح

حجت باغانی

مترجم ها

م

م کلالی

مجموعه های مرتبط