baladshow
  1. بازاریابی

  2. اصول فروش

اصول فروش

توضیحات دوره آموزشی:

چه چیزی یه نفرو در فروش کارآمد میکنه؟ میلی اصیل واسه کمک به دیگران برای حل مسائلشون. در این دوره، جف بلومفیلد، رهبر ارشد پیشین Genentech و بنیان­گذار Braintrust توضیح میده که چرا و چطوری بهترین فروشنده­ها یاد میگیرن که چجوری از نگاه و عینک مشتریاشون نگاه کنن. بلومفیلد به طور خلاصه استراتژیهایی رو به شما میگه تا با مشتریهاتون ارتباط برقرار کنید و نیازهاشونو درک کنید و محصول یا خدماتتونو به عنوان راه حلی واسه حل مسالشون جا بزنید. اون همچنین یه راهنمای خودآموز ارائه میده تا رویه فروش خودتونو بسازید یا اینکه حفره ها و درزهای رویه موجودتونو بشناسین. موضوعات فلسفۀ فروش شناخت مشتریهای بالقوه کشف انگیزه های خرید جاانداختن و آگاهی دادن از قدرت راه حلتون پروردنِ یه رویۀ فروش مؤثر و کارامد


 درباره مدرس:

جف بلومفیلد(Jeff Bloomfield) مدرس شیوه های فروش و رهبری است و تاکید ویژه ای بر روش فروش داستان محور دارد. او بخشی از حرفه خود را در Genentech، در نقش های مختلف رهبری از فروش و بازاریابی تا توسعه رهبری، صرف کرد. او بنیانگذار دو شرکت مشاوره ای، Braintrust و Apex Training & Development است و با مخاطبان از هر سنی در مورد رهبری، ارتباطات، فروش داستان محور و تاثیر قدرتمند علوم اعصاب در فروش و بازاریابی سخن می گوید.

جف بلومفیلد کتاب " Story-Based Selling" را نوشته و چندین شرکت فورچون 500 را در زمینه فروش و مربیگری مبتنی بر داستان آموزش داده است، همچنین به عنوان مربی اجرایی به مدیران ارشد شرکت های فورچون 500 استراتژی های فروش و بازاریابی و رهبری برای شرکت های مختلف توصیه هایی ارائه کرده است.

مدت زمان
01:13:40
تعداد ویدیو ها
۱۵
تعداد بازدید
۵۴۹

۱۳,۵۰۰ تومان

صداپیشه ها

ح

حجت باغانی

مجموعه های مرتبط