baladshow
  1. بازاریابی

  2. اصول بازاریابی : هک رشد

اصول بازاریابی : هک رشد

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • هک رشد چیست؟
  • درک کانال پایه گذاری پیگیریها و تحلیلها
  • تاثیر گذاری روی مشتریان و هیجان زده کردن کاربران
  • ایده های آزمایش ایجاد مخاطب
  • ساختن استراتژی محرک
  • مثالهایی از هک رشد موفق در دنیای واقعی


توضیحات دوره اموزشی:

مفاهیم، روشها و موارد استفاده موفق از هک رشد در دنیای واقعی رو یاد بگیرین تا پایگاه مشتری هاتون رو به سرعت توسعه بدین. با برد باتسول متخصص بازاریابی همراه بشین که توضیح میده چه مواردی باید استفاده بشن تا هک رشد در کار خودش موفقیت به ارمغان بیاره، این موارد از جمله تحلیل سایت، صفحه اصلی عالی، درکی از کانال و برنامه آزمایشی ثابت هستن. بعد از اون برد فرصت های معمولی هک رشد و همچنین استراتژی های تشکیل مخاطبان به کمک SEO، تاثیر گذاران، بازاریابی محتوا، عضویت در شبکه های اجتماعی، تبلیغات، رویدادهای کنونی و غیره رو شرح میده. این دوره آموزشی شامل مطالعات موردی از جمله هک رشد، مشخص کردن تکنیک های هک رشدی که به پیشبرد کمک میکنن از قبیل شرکتهایی مثل Airbnb، Uber، و Tinder .


درباره مدرس:

برد باتسول(Brad Batesole) یک رهبر فکری بین المللی در زمینه بازاریابی است. وی تیم های بسیاری را در شرکت های برتر چون: LinkedIn،LegalZoom، Lynda.com و TMZهدایت کرده است. همچنین او یکی از متخصصین معتبر در زمینه کارآفرینی، مشاوره استارتاپی و بازاریابی رشد است و آموزش های آنلاین او در زمینه بازاریابی بسیار معروف هستند.

برد باستول بیش از 15سال در حوزه بازاریابی رشد، توسعه کسب و کار و تبلیغات کار کرده است. وی پس از شروع اولین تجارت موفق خود و معرفی شدن در مجله Entrepreneur در سن 15سالگی بسیار شهرت پیدا کرد. او با کار کردن به عنوان یک مشاور رشد برای برندهای کوچک و بزرگ همچون Warby Parker، Staples، BioLit، Dickiesو Urban Outfitters مهارتهای خود را توسعه داد. علاوه بر این ها برد باتسول به عنوان مشاور برای ارائه راهکارهای استراتژیک بازاریابی با بسیاری از استارتاپ ها همکاری کرده و نیز در کنفرانس های زیادی در سرتاسر جهان سخنرانی داشته است.

مدت زمان
01:38:32
تعداد ویدیو ها
۳۷
تعداد بازدید
۴۵۶
۲۹,۰۰۰

۲۰,۰۰۰ تومان

مترجم ها

المیرا تفضلی

المیرا تفضلی

مجموعه های مرتبط