baladshow
  1. طراحی

  2. اصول طراحی لوگو : چهار اصل طراحی لوگو

اصول طراحی لوگو : چهار اصل طراحی لوگو

توضیحات دوره آموزشی:

طراحی لوگو نیازمند به هنره، اما میدونستین لوگوهای شما از منظر علمی هم دارای منفعتن؟ در این دوره آقای ویلیام لیدول چراهای موجود در کتاب های راهنمای معروف رو بررسی میکنه، و حتی ما رو از بعضی از باورهای غلط و کهنه در طراحی آگاه میکنه. اون 4 اصل در طراحی لوگو رو بررسی میکنه: توجه، پاسخ، مفهوم، حافظه. با استفاده از این نکات دقت و طرافت کاری های علمی رو به لوگو تون اضافه میکنین و طراحی رو با دید علمی و درست پیش میبرین، نه گفته های عوام که شاید شایعه ای بیش نباشن.


درباره مدرس:

پروفسور ویلیام لیدول(William Lidwell) در دانشکده معماری جرالد دی. هینس در دانشگاه هوستون تدریس می کند. او همچنین به عنوان مدیر نوآوری و توسعه در استودیوی Stuff Creators Design Studio در هوستون، کار می کند. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته روانشناسی از دانشگاه ایالتی تگزاس و مدرک کارشناسی ارشد خود در رشته طراحی اموزشی و تعامل را از دانشگاه هوستون دریافت نمود.

پروفسور لیدول، طراح، معلم و نویسنده ای با بیش از 20 سال تجربه در طراحی محصول و تعامل کاربر است. او اغلب با مشكلات طراحی و تجربه مصرف كننده به شركت های پیشرو، از جمله Harrah's، IKEA، Merrill Lynch و Procter & Gamble مشورت می دهد. او همچنین بسیاری از شرکت های استارتاپی از استارتاپ های آموزش انلاین تا کامیون های غذا را حمایت می کند.

پروفسور لیدول نویسنده ی بهترین کتاب پرفروش "اصول جهانی طراحی" است که به بیش از 20 زبان ترجمه شده است. وی همچنین مقالات و کتاب های دیگری از جمله Deconstructing Product Design ، ستون «Makeshift» در مجله MAKE و Guidelines for Excellence in Management: The Manager's Digest را نوشته و ویرایش کرده است.

مدت زمان
00:41:52
تعداد ویدیو ها
۶
تعداد بازدید
۵۴۸

۱۰,۰۰۰ تومان

مترجم ها

گ

گروه ترجمه جوان

مریم سهرابی

مریم سهرابی

مجموعه های مرتبط