baladshow
  1. عکاسی

  2. عکاسی از کودکان: هنگام بازی در پارک

عکاسی از کودکان: هنگام بازی در پارک

توضیحات دوره آموزشی:

عکاسی از بچه ها بر پایه بعضی ترفندهاست . عده ای از بچه ها دوربین رو دوس دارن ولی خیلی هاشون به محض اینکه دوربین رو به سمتشون میگیرین ناراحت میشن و موضع میگیرن. برای اینکه بتونین از بچه ها عکسهای پرتره خوبی بگیرین باید اونا رو به محیط هایی ببرین که دوست دارن . جاهایی که واقعا بتونن اونجا راحت باشن و بچگی کنن در این دوره به همراه اریکا تورنس به پارک آفتابگردان میریم تا تکنیکهایی درمورد گرفتن عکسهای پرتره زیبا در نور روز رو به ما یاد بده .در این فیلم میبینیم که چطور اریکا با دختر کوچولو ارتباط برقرار میکنه و عکاسیش رو بر اساس کارهایی که اون انجام میده بداهه تنظیم میکنه . همچنین اریکا ترفندهایی در مورد نحوه کنترل بچه های بیش فعال بهتون نشون میده . در پایان هم عکسهایی رو که در طول روز گرفته مرور میکنیم و نکاتی هم در مورد نحوه ادیت اونا ببرسی میشه.


درباره مدرس:

اریکا تورنس(Erika Thornes) عکاسی ایت که تصاویر مشتریان را به گنجینه تبدیل می کند. او عضو انجمن های PPA(عکاسان حرفه ای آمریکا) و ASMP(جامعه عکاسان رسانه ای آمریکا) است. اریکا تورنس یک عکاس با استعداد اهل شیکاگوی آمریکا می باشد. او شیفته یادگیری است و هدفش کشف چیزی های جدید و به اشتراک گذاشتن آنها با اطرافیانش است.

هدف اريكا تورنس اين است كه تصاوير را براي مشتريان به گنجی با ارزش تبدیل کند همان عکس هایی كه 50 سال بر دیوارهای خانه آویخته خواهند شد. او می خواهد این عکس ها هدایا و میراثی باشند که حس یک تاریخ را به نمایش می گذارند و لحظات زندگی خانوادگی را حفظ می کنند. به سادگی می توان گفت، اریکا می خواهد تصاویری را که گذشت زمان را تحمل کرده و باقی می مانند.

مدت زمان
00:40:50
تعداد ویدیو ها
۱۴
تعداد بازدید
۶۸۱

۱۲,۰۰۰ تومان

مترجم ها

زهره رضانژاد

زهره رضانژاد

مجموعه های مرتبط