baladshow
  1. بازاریابی

  2. اصول کسب و کار: تاثیرگذاری بر دیگران

اصول کسب و کار: تاثیرگذاری بر دیگران

در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت:

  • تبدیل مخالفت ها به اقدام
  • تاثیرگذار کردن ایده ها
  • القای حس فوریت
  • استفاده از لیست موارد تاثیرگذار
  • تاثیرگذاری به هدف الهام بخشی


توضیحات دوره آموزشی:

تا به حال شده توی متقاعد کردن کسی برای انجام یه کاری که حتی مورد علاقه شون باشه دچار مشکل شده باشین؟گاهی اوقات مردم تغییر عقیده نمیدن، اما خداروشکر شما بیشتر از پاداش و خطاهاتون دارایی دارین به مدرس این دوره آقای دکتر جان اولمن بپیوندین تا یاد بگیرین چطور وقتی در "نقطه ی قطب تاثیرگذاری" ایستادین با بکارگیری 18 روش علمی و ثابت شده به خوبی روی افراد تاثیر بذارین. چه در منزل و چه در محل کار باشین، روش کار بهترین افراد تاثیرگذار رو قبل از اقدام به تاثیرگذاری خواهید آموخت و همینطور یاد میگیرین متناسب با موقعیتتون چه قدم هایی رو در راستای کارتون انتخاب کنین و افراد رو به تاثیرپذیری خودجوش از خودتون وادارین.


درباره مدرس:

دکتر جان اولمن(John Ullmen) یک مربی اجرایی و استاد در مدرسه مدیریت UCLA اندرسون است. جان اولمن، مربی اجرایی بین المللی است که بر MotivationRules.com نظارت می کند و دوره مدیریت ارتباطات که توسط وی در دانشکده مدیریت UCLA ارائه می شود، به وسیله رای دانشجویان جزو ده برنامه و تجربه برتر برای آنان انتخاب شده است.

دکتر اولمن یک سخنران است که در مورد چگونگی تأثیر بر نتایج بدون استفاده از قدرت و یا تکیه بر پاداش و مجازات صحبت می کند. اخیرا کتاب او، به نام Real Influence: Persuade without Pushing and Gain without Giving In که با همکاری مارک گولستون نوشته شده، در زبانهای مختلف به چاپ رسیده و به عنوان یکی از 30 بهترین کتاب در زمینه کسب و کار برای سال 2013 انتخاب شده است.

مشتریان او شامل رهبران صنعتی مانند Apple، Bain & Co.، Ciscoؤ Deloitte، Disney، Genentech، Frito-Lay، Johnson & Johnson, Merrill Lynch ، NASA، Nike، Oreck، Raytheon، St. Jude Children's Research Hospital، UBS Verizon و Yamaha هستند. او مدرک لیسانس خود را از آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده، مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه هاروارد در رشته سیاست عمومی و دکترا را در رشته رفتار سازمانی از دانشگاه UCLA دریافت کرده است.

مدت زمان
01:21:28
تعداد ویدیو ها
۲۹
تعداد بازدید
۳۸۶
۳۰,۰۰۰

۱۹,۰۰۰ تومان

مترجم ها

ح

حسن خلیلی

المیرا تفضلی

المیرا تفضلی

مجموعه های مرتبط